Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnál is kb. nulla előjáték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is kb. nulla előjáték van, vagy a felfogásommal, igényeimmel van baj?

Figyelt kérdés

Baratommal kb. annyi előjáték van hogy, fekszünk egymás mellet, én kézi munkátok,ő is a csiklommal ugyanezt. Aztán jön a behatolás.

De nem ennyi nem lenne elég, szivesen vennem az ölelkezést, csókokat stb...

Többször is felhoztam, nyugodtan ecseteltem neki hogy ezt nem lehetne?

Nem. Edigg egy lány se szolt emiatt , plusz szerinte ezt csak egy éjszakás kalandnál kell.

És én lettem leszólva.

De akkor miért olvasok a neten olyanokat a neten hogy fontos az előjáték stb.. Vagy a baj velem van. Felétek ez hogy zajlik fiúk /lányok?:)

19/lány . Barátom 8 évvel idősebb ha ez számit.


2016. dec. 5. 18:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A továbbiaknak is köszönöm, rendesek vagytok.

Hát nem igen illünk össze, már erősen fontolgatom a szakítást mert egyéb területeken se illünk össze (személyiség, felfogás. stb).

2016. dec. 5. 19:34
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk csók, -birkózás-leszorítás, harapdálás, orál, mell, általában ezek, ölelés, aztán az aktus.


27/33 évesek vagyunk.

2016. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%
Mekkora egy tufa a barátod. :D 27 évesen ilyen szexuális kultúrája van? Az nem semmi. -.-
2016. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%

attól nem bunkó a pasid hogy ő nincs oda az előjátékért te meg igen.

ha mások az igények az nem bunkóság, csak eltérés. (na jó, itt most persze pár kan egyből felpörgött hogy na most ők csodakanok és megmondják a frankót)

amennyiben nem illetek össze szexuálisan érdemes szétmenni. az idők mulásával még kevesebb előjátékot fogsz kapni mert ő nem erre van ráhangolódva te meg igen.. Olyan párt kell találnod aki szeret előmaszatolni rajtad, neki meg olyat akit elkap a lécsőfordulóban lerendezi azt kész.

Az, hogy a szex feladat legyen valamelyik fél részéről annak nincs értelme.


Mindenkinek van párja, csak meg kell keresni.

2016. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nő vagy, és pl nem igazából vagyok az ágyban gyengéd tipus... De előjáték nálunk is sokkalta Több, mint nálatok. Én pl nem szeretem, ha egy pasi orálisan kényeztet. (nem csak a mostani páromnál, hanem senkinél.)

Nálunk én csókolgatom párom nyakát, majd vad szenvedélyes,és érzéki csokcsata. Közben kölcsönösen simogatjuk egymást....

Ő kézzel izgat,én orálisan

(ez az egész nem 5-10perces "program" hanem minimum fél óra, egy óra. Majd vad szex következik. Utána pedig összebujunk, simogatjuk egymást

2016. dec. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
10-es veled valami nem oké. 14-es, milyen az, hogy nem illenek össze, mert a pali nem szereti au előjátékot? Az ilyen kivel illik össze????!!!! Kérdező, te meg ne a net-ből táplálkozu. Azt csináld, amit akarsz, amire vágysz. Ha neked kell az előjáték, akkor tök mindegy ki, mit mond. Puszi
2016. dec. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16os:


14es vagyok, és hogy is mondjam úgy, hogy még te is megértsd.


Van mindkét nemből olyan aki nem szereti az előjátékot. Olyat keres a pasi, és a nő meg keressen olyat aki szereti.. Ilyen baromi egyszerű.

más példa:

Nem szereted a pizzát és a tésztás dolgokat ?? Akkor nem fogsz többet olasz étterembe járni. Ennyi.

2016. dec. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!