Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amint elkezdek érezni valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amint elkezdek érezni valamit egy nő iránt, miért van az hogy sokkal kevesebb ideig bírom az ágyban?

Figyelt kérdés

Eleinte amikor még alakulóban van minden, simán bírom 1-1,5 órát. de amint jönnek az érzelmek, elkezd fontos lenni, és lelkileg is kötődök, ezek olyan szinten lerövidülnek hogy 5-10 perc...(a tényleges szex része) Plusz itt is már olykor ki kell vegyem pár pillanatra mert még hamarabb elélveznék. ilyenkor kézzel "segítek" a páromon míg nem vagyok benne, de nyilván az nem olyan...:(

Minden egyes kapcsolatomban így volt eddig. Míg éreztem valamit pikk pakk elmentem, mikor már, vagy még nem éreztem kötődést, akkor dugtam mint egy gép...

Tegnap akkora csalódást láttam a párom arcán emiatt, hogy hamarabb végeztem minthogy neki sikerült volna, pláne hogy 1 hete nem voltunk együtt szexuálisan, noha találkozni találkoztunk, csak nem alakult úgy.

26 vagyok, tehát még nem is kis tinisrác...de egész életemben ez mindig így volt.

Mit tudnék tenni ellene, hogy hosszabb legyen az együttlét?

Probáltam kegel gyakorlatokat, de nem sikerült még az ejakuláció nélküli orgazmus.

Az viszont megy, hogy elélvezek, és utána kb rögtön a második menet, de mivel nem úgy védekezünk, ezért akkor már a barátnőmet nyugtalanítja ha fojtatom (maradék sperma stb)

Próbáltam azt is, hogy miután én elélveztem, de ő még nem, nyelvvel, ujjal izgatom tovább de finoman ellök pár perc után, és azt mondja hogy maga a szex után ez már nem olyan izgalom, mint mikor benne van a szerszámom.

Komolyan, amint érzelmek játszanak egy kapcsolatban, olyanná válok mint egy kisgyerek.

Amíg nincsenek, addig totál normálisan tudok gondolkodni=/viselkedni/szexelni.



2017. aug. 28. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Péniszgyűrű, elmagyarázni nem fogom de útána tudsz olvasni. Illetve ne tartóztasd meg magad, szeretkezzetek többször. Esetleg dupla óvszer az sokat tompít úgy lehet a tovább is bírni.
2017. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van péniszgyűrűm, de éles helyzetben még nem próbáltam, csak maszturbáláskor.
2017. aug. 28. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:
normális, ha rá vagyok gerjedve egy csajra, akkor én is hamarabb elélvezek. És a legegyszerűbben akkor gerjedek rá, ha vonzódom hozzá. Egy sima szép test nem elég.
2017. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Evolúciós (noha férfiak körében nem gyakori) jelenség, amiről írsz. Ha tenni akarsz ellene, keresd ezen az oldalon János Giljánt. Ő a témakör atyamestere.
2017. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!