Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan csajok, akikkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan csajok, akikkel buliban megismerkedve szinte azonnal rá lehet venni őket az orálszexre? Volt már valakinek ilyen tapasztalata/ élménye? 25/F

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 23:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze,ha nem vagy ronda
2017. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Ha erre van szükségem..."


Igen, sajnos erre. A szamárlétrát be kell járni mindenkinek, mindegy mikor kezdni. Engem még senki nem elégített ki orálisan... Későn kezdtem, azért tartok még itt. Szeretnék valami kalandot, úgymond feldobni az életemet, mondjuk egy ilyen dologgal, amire eleve rá vagyok kattanva nagyon is... persze lehet hogy túl sokat gondolok mögé...

2017. aug. 28. 01:10
 13/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek.Felkerestem a haverom és pont volt nála egy csajszi.Nem akartam zavarni őket sokáig és ezért gyorsan,1 perc alatt megbeszéltük a haverommal amit akartam és leléptem.Kb 1 hétre rá összefutottam a csajszival,de csak azért mer megkérdezte,hogy hazavinném e.A kb 3 perces úton megbeszéltük,hogy mégse haza,hanem menjünk előbb egy mellékútra.Ott gyorsan lecidázott,majd dumáltunk két percet.Ekkor megint keményedni kezdett.Én most dugni szerettem volna,de ő erre azt mondta,hogy első alkalommal nem dug senkivel,inkább megint rábukott.

A másik eset,hogy egy másik haver felhozta a nőjét és ott még voltunk rajtuk kívül hárman fiúk.Ezek elkezdtek dugni fent a galérián.Az egyik kívülálló srác odatolt egy széket és arra felállva nézte közvetlen közelről,hogyan jár a ki-be a pénisz a punciban.Ez nem zavarta őket,ezért a következő srác felment a galériára alsóban.Erre a csajszi felült és lerántotta róla és már cumizta is.Na erre én is felmentem,meg aki a széken állt és ledobáltuk magunkról a ruhát,majd bele a közepébe.A csajszi hámunkat akkor látott először.Azt engedte hogy még valakit lecumiz,addig dugja valamelyikünk,de punciba nem,csak a szájába élvezhetünk.Ült a farokban és szpot,mikor kicseppent az éppen élvező farokból egy kicsi arra a srácra akin lovagolt.Erre megkérte a csajt,hogy azt is nyalja le.Erre ő lenyalta.Mikor mindenkit kielégített és ő is megkapta amit akart,megkérte az ott lévő barátját,hogy vigye haza és ezzel volt vége.Hárman csak kb egy órával az események kezdete előtt ismertük meg a csajt.

2020. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 szép sztori! Jó az ilyet olvasni! :)
2023. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!