Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, utasítottatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, utasítottatok már vissza pasit, mert túl nagy volt a pénisze?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Csak emiatt nem.
2017. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsére még nem szerettem bele olyan férfiba, akinek nagy lett volna a pénisze.
2017. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Miért szerencsére ?
2017. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

# 3


Mert nekem a 12 / 3,5 cm pénisz méret az ideális.


(A vastagság meg főleg kizáró ok lenne.)

2017. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem több eset is volt, hogy visszautasítottak emiatt. Konkrétan egyszer teljes sokkot kapott a csaj be se engedte tenni, míg másik esetben fél perc után kínkeservesen utasítottak vissza, igaz mindkét esetben kaptam, azért egy orált, mert tetszett nekik, hogy nagy , de a puncijuk nem bírta ezt már. (nagy is és vastag is, szóval dupla bumm).
2017. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Még nem kerültem ilyen helyzetbe, de van az a méret, ami már fáj. 16-17/4 felett már zokognék szerintem...
2017. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem, mivel még nem volt túl nagy pénisszel dolgom (Hosszra max. kb. 20 cm volt, vastagságra meg kb.4,5-5 cm a legnagyobb). Mondjuk szerintem jobb is. Efelett már nem biztos, hogy élvezném az együttlétet. Sőt, biztos is.
2017. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyan fiú vagyok de engem már utasítottak el a nagy méretem miatt.. Nem volt túl kellemes élmény..
2017. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is voltak rossz élményeim a hossz nekem nem sok 19-20 cm viszont nagyon vastag és kőkemény...

Volt olyan fiatalabb koromba hogy fél óra orális kényesztetés után (nyaltam a nőt) betettem hagytam benne lassan mozgattam stb de egy idő mulva belekztünk rendesen és mikor ráfeszítettem akkor olyan volt neki mintha kést döftem volna belé


Mára már 27 évesen ez egyátalán nem okoz gondott van olyan nő akibe ez is lötyög

2017. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is fiu vagyok de még sose utasitottak vissza inkább én mert nem tudtunk szexelni meg a fékem is már 1 szer majdnem elszakadt amugy szerintem nagyon tetszik a lányoknak a 20 as méret de van aki nem tud mit kezdeni vele de akkor is jóban szoktunk maradni de csak mint barátok :)
2017. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!