Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges valahogy kitalálni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges valahogy kitalálni, hogy kb mekkora a pénisze egy srácnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fura kérdés,de elgondolkodtam rajta, hogy valamilyen külső jellemző alapján ki lehet e találni mekkora a pasik mérete. Ne nézzetek hülyének légyszi, komolyan érdekelne.

2017. aug. 10. 01:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem sok esély van rá.
2017. aug. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
78%
Nem.
2017. aug. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem, sajnos ez tenyleg zsakbamacska. Mi is probalkoztunk a baratnoimmel, ilyen szempontokat figyelembe veve mint magassag, labmeret(xd), orrnagysag, hangmelyseg,van-e normalis onbizalma(ha nimcs az is kicsire utal, ha meg nagykepu, azzal is kompenzal). Egesz jol mukodott ez egy darabig, de aztan jott a cafolas egy 190+,melyhangu,nagyorru srac szemelyeben :D
2017. aug. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Esélytelen de ezen én is gondolkoztam már és az eddigi fiúk alapján probáltam azt a dolgoz hogy ugymondv be sorolni a méretüket külső vagy viselkedés alapján. Arra jutottam hogy normál testalkat normál méret is ott lent...aztán jött egy 165 cm-es srác kis izmos minden aztán oda került a sor és hát nem számitottam semmi nagy dologra...dehát sajnos be kell valljam hogy eskuszom meg ijedtem. Úgy higy ssjnos vagy nem sajnos de meg cáfolta a dolgokat ami egyebkent eddig mukodott.
2017. aug. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Van ilyen módszer. Az hogy van egy két kivétel az csak azt jelenti, hogy az élővilág sokkal színesebb annál minthogy egy szabállyal jellemezni tudnánk.

Pl. Nemcsak férfiak és nők vannak, hanem átmeneti alakok is vannak. De ez nem jelenti azt hogy nagy általánosságban ne lehetne az embereket erre a két csoportra felosztani.

Ugyanúgy nemcsak hetero és homoszexuálisok vannak. Szóval az életben minden szabály alól vannak kivételek.

2017. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem, de izgató eljátszani a gondolattal és azzal, hogy mit tudnánk együtt produkálni az ágyban! ;)
2017. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Nincs semmi ilyen. Magasság, láb, kéz, orr méret. Egyik sem támpont.
2017. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Kérdezd meg tőle egy alkalommal amikor valahogy szóba került a szex.

Vagy baráti körben is ha oda kerül.

Ott meg már csak arra kell figyelni, hogy a testbeszéde elárulja e, hogy hazudik vagy nem...

2017. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem eddig az jött be, hogy magasság alapján. Ha 170-180 cm az illető akkor pl 17-18 között mozoghat, persze ez nem 100%-os, de nekem eddig bejött :D
2017. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

A normál testalktúaknak szerintem nagyobb.

Pl párom viszonylag vékony volt mikor össze jöttünk. Akkor 19 cm-t mértünk. Aztán idő közben felcsúszott rá pár kilo, és mivel az az izé is amit mi szemérem dombnak mondunk "zsírosabb" lett neki, így már kisebbnek látszik, most olyan 17 körül lehet neki. Érdekes de így van:D

2017. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!