Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen puha a pénisze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen puha a pénisze?

Figyelt kérdés

Új kapcsolatról van szó , nagyon fura vele a szex.

Puha a pénisze szerintem , pl lovagolni nem is tudok rajta, mert hiába hosszú kicsuszik mert nem elég kemény.

Ő mindig elélvez , jó is neki szerintem.

De én alig érzek valamit.

Az oralt nagyon jól csinálja, de hiányzik át is hogy jól megcsinaljon.

Ez az én hibam vagy pedig neki ilyen ?


23L , ő 34 F


2017. aug. 10. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem értesz a férfi felizgatásához?
2017. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Semmi közöd hozzá, mármint nehogy magadba keresd a hibát.

Vagy már nem olyan potens vagy agyban nincs ott 100%-ig de lehet hogy nem kíván annyira.De erről nem te tehetsz mert lehet hogy 100pasiból ő az az egy aki nem kíván úgy és azért nem kőkemény a cerka.

30F

2017. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg tole? Hogy mindig ennyire kemeny? Vannak olyan ferfiak akik nem kokemenyek soha.
2017. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Nagy valószínűséggel ideges és feszült. Túl korán mentetek ágyba és bizonyítási kényszere van (amire a korkülönbség is rátesz egy lapáttal. Esetleg van csaja is melletted, akit veled csal. Ettől méginkább stresszel. Vegyél neki Kamagra zselét valami szexshopba, attól kemény lesz a szerszám, mint a fagyott kutya lába.

Az összes dolgot saját magamból indulva írtam le, szóval ez csak az én véleményem.

2017. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kell neked így is, akkoe csak a nyílt kommunikáció van. Lehet ő ilyen. Lehet valami szer kell neki picit rásegíteni.
2017. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!