Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan csajok, akikkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan csajok, akikkel buliban megismerkedve szinte azonnal rá lehet venni őket az orálszexre? Volt már valakinek ilyen tapasztalata/ élménye? 25/F

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Persze.

Bar ahhoz vagy sok pia vagy kevesebb pia es jobb kulso/kisugarzas kell

Azt ne vard hogy moge allsz es 2 szam utan viheted wcre

2017. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Léteznek ilyenek, csak az a kérdés, hogy tényleg ilyen nők kellenek-e neked.
2017. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze, szinte akármelyik buliban találsz ilyen csajokat.
2017. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És hogy lehet az ilyeneket felismerni?
2017. aug. 27. 00:00
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
De gyoker vagy.. Ha jol nezel ki es adsz piat a csajnak a legrondabbtol a szebbig mindegyik kepes ilyenre.. A pia csodakra kepes
2017. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

létezik persze.

két út van.

van a direkt,meg van az ahogy esik úgy puffan.

a direkt eléggé egyértelmű,lemész csajozni,aztán előbb utóbb belejössz,főleg ha sokat figyeled a nálad rutinosabb csajozógépeket akció közben.

a másik a spontán verzió.

ez mindig más,erre nincs recept,de kb ilyen.

vége volt a bulinak,ültem,félrészegen,erre odaült velem szemben egy 18 körüli kiscsaj.

mondtam is magamban hogy ehhez már öreg is vagyok,meg ittas is,úgyhogy le is zártam magamban.

a csaj viszont nem és tüzet kért.

adtam neki,váltottunk pár szót,aztán úgy 1 perc múlva azt mondtam neki.

-mint szólnál hozzá ha kimennénk az autómba,levetkőznénk meztelenre,aztán megvárnánk hátha történik valami?

erre

-jó menjünk.

ennyi.

2017. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ritka, de létezik, de azért csodákat ne várj..
2017. aug. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Volt amelyik dugni akart de közölte velem ha a haverom is jön,a Wigwamba volt vagy 10 éve,nagy csajozó haverom erre halálosan besértődött.Pfff F
2017. aug. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyeken, annyi ilyen van buliban, hogy por szárazra is leszívnak egy éjszaka...
2017. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A bevállalósabb... nőket azért nem nehéz felismerni.

Menj oda hozzá, táncolj vele, akkor érzed, mennyit enged, vagy hívd meg egy italra.

Ha nyomulsz és nem.utasítás vissza, valószínű benne lenne.

Tolakodó ne legyél, érts a szóból, de így biztos ráakadsz egy ilyen nőre.. ha tényleg erre van szükséged.

2017. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!