Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem éltem ki magam, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éltem ki magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel nagyon komolyan gondoljuk a jövőnket, biztos, hogy együtt szeretnénk megöregedni, és én is ezt szeretném, de... Ő előttem sokkal többet szexelt, nem sok mindenkivel, de akivel igen azokkal évekig, én viszont előtte csak néhányszor pár lánnyal és ez engem nagyon zavar. Úgy érzem, hogy ez valahogy nem egyenlő köztünk, férfiként nem tudom elfogadni, hogy ő sokkal többet szexelt előttem mint én. Próbáltam neki ezt felhozni már nem egyszer, hogy ez mennyire frusztrál engem és szeretném kicsit "kiélni" magam, mert úgy érzem nekem kimaradtak dolgok a fiatalkoromból, viszont ő erről hallani sem akar, amit megtudok egyébként érteni. Nem szeretném őt elvesztíneni.. Arra gondoltam, hogy párszor titokban kipróbálom és utána soha többet és onanntól kezdve hűséges maradok. Ez nagyon gáz lenne így? Mit gondoltok?

2017. aug. 24. 13:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg a 9-esnek! Pontosan ez van velem is, mint amit írtál és kicsit megnyugtattál, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben. Volt már szó nálunk is, hogy egy párral kipróbáljuk, lehet inkább ezt felhozom neki újra és meglátjuk.
2017. aug. 24. 13:54
 12/17 anonim ***** válasza:

Használd ütőkártyaként és csikarj ki minél több és minél perverzebb szexet a csajodnál :D

"Mehet análba? Tudod én alig szexeltem előtted!" ...és társai ;) :D

2017. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Amit érzel az teljesen normális. Olyan ez hogy szeretnék egy jó sportkocsit de ne akadjon el terepen sem... Ezeket szinte lehetetlen összehozni.

Ha első kapcsolat akkor valószínűleg nem az utolsó, mert a kezdő kapcsolatok ritkán sikeresek.


Én a helyedben mindenképp foglalkoznék a problémával. Azt javaslom hogy hivatásosokkal is számolj. Azok nem veszélyeztetnék a párkapcsolatodat, de maximális diszkréció mellett kell megtenned.

Amit akarsz az nem szép dolog, de valószínűleg az a választható legjobb megoldás. Szóval Jack Bauer szavaival élve, ne azt tedd ami helyes hanem azt amivel együtt tudsz élni!

35F

2017. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igazából ha jó közöttetek az együttlét, nagyon nem maradtál le semmiről.

Még ha össze is jönne valami kaland, sanszos, hogy blokkolni fogsz, feszült leszel, és egyáltalán nem fogod élvezni, mert végig ott lesz a lelkiismereted, vagy az is lehet, hogy a partner nem lesz valami nagy szám.

Nekem is az eddigi 6-ból 2 csajjal rossz volt az együttlét...


Azt döntsd el, mi a fontosabb: a kapcsolatod vagy a vágyaid. A kettő nem passzol össze, választanod kell!

2017. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező !


Elmondom a másik oldalt, hiszen én most éltem pont át.

Párommal 8 éve vagyunk együtt, sajnos kicsit ellaposodott köztünk minden, a szex is.... kb 1 hónapja kérdeztem mi a baja és ugyanezt mondta mint te, nem élt eleget, nem volt elég lánnyal, nem tudja milyen lehetne stb stb. De azért engem nagyon szeret és nem akar elveszíteni. Mit nw mondják nagyon nagyon szarul esett a dolog es én komolyan elgondolkodtam rajta hogy ha ő így érez szeretem annyira hogy elengedjem, de olyat nem lehet hogy én is és más lányok is, hiszen fordított helyzetben te mit szólnál hozzá, ha a párod rajtad kívül másokkal is kalandozna?


Mondtam neki hogy akkor menjen, persze sírtam és nagyon kiboultam, ekkor rájött hogy nem ér ennyit egy kaland, ha jól megvagyunk akkor nem kell oda harmadik, de kelett hozzá ez a beszélgetés.


Szinglik haverjai is mondták neki hogy nehéz normálisat találni.


Szerintem minden férfiban benne van ez a kapuzárási pánik, faj fenntartó osztonok, de ha belegondolunk hogy ez ha fordítva lenne mi lenne? Te engedned parodnak?

Vagy tiszta lenne a lelkiismeret ha titokban csinaltad, tudnad elengedni magad mással úgy hogy tudod hogy titokban csinálod? Felni attól hogy mikor derül ki, mert előbb utóbb úgyis kiderül...


Maradjon még csak vagyalomnak vagy hagyd ott párod ha már nem szereted, hiszen olyan nincs hogy a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad...


L/25

2017. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az ember tragédiája. Mindig arra vágyik, ami pillanatnyilag nincs. Aki a párjával él, szabadságra, aki naponta mást kefél, olyan nőre, aki mellett végre lehorgonyozhat. És hiába "éled ki" magad, ez akkor sem fog változni.
2017. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hagyd szegeny lanyt. Ha ilyen butasag miatt vezeted meg, jobban jar ha elhagyod. De ez a "csak parszor es utana huseges leszek" ez nem megy. Ez egy kapcsolat es ha nem tudsz felnoni hozza, akkor vegleg hagyd. Eld ki magad es szegenyt ne tedd ki a hazudozasaidnak es a konkret indoknak h miatta nem elted ki magad... nevetseges.
2017. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!