Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem éltem ki magam, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éltem ki magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel nagyon komolyan gondoljuk a jövőnket, biztos, hogy együtt szeretnénk megöregedni, és én is ezt szeretném, de... Ő előttem sokkal többet szexelt, nem sok mindenkivel, de akivel igen azokkal évekig, én viszont előtte csak néhányszor pár lánnyal és ez engem nagyon zavar. Úgy érzem, hogy ez valahogy nem egyenlő köztünk, férfiként nem tudom elfogadni, hogy ő sokkal többet szexelt előttem mint én. Próbáltam neki ezt felhozni már nem egyszer, hogy ez mennyire frusztrál engem és szeretném kicsit "kiélni" magam, mert úgy érzem nekem kimaradtak dolgok a fiatalkoromból, viszont ő erről hallani sem akar, amit megtudok egyébként érteni. Nem szeretném őt elvesztíneni.. Arra gondoltam, hogy párszor titokban kipróbálom és utána soha többet és onanntól kezdve hűséges maradok. Ez nagyon gáz lenne így? Mit gondoltok?

2017. aug. 24. 13:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem maraj vele és örülj hogy valaki szeret. Ha megcsalod elöbb utóbb kiderül
2017. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Szakíts vele, nem is szereted csak hazudsz magadnak és neki is!
2017. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Hülye vagy már megint.
2017. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Én tuti haragudnék a párod helyében, ha egyszer mégis kiderülne az elhajlásod. A szemébe tudnál nézni, miután mással voltál? Ha igazán komolyan együtt képzeled el a jövőtöket, akkor szerintem ez maradjon meg vágy szintjén. Attól nem jobb a barátnőd, hogy több emberrel szexelt, mint te. Neki így hozta az élet, neked másképp. Esetleg édes hármas? Persze, csak ha a barátnőd is benne van. De titokban a háta mögött szerintem ne legyél mással.
2017. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
77%
Szerintem, ha ez megfordult a fejedbe, hogy vajon milyen mas lannyal akkor nem is szereted igazan, csak a megszokas van mar, ha igazan szeretned eszedbe sem jutna ilyesmi
2017. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nincs ilyen, hogy kiélés. Véleményem szerint ez az emberiség téveszméje. Én is inkább afelé hajlok, hogy vagy nem tartasz ott érzelmileg, hogy merj elköteleződni, vagy vele nem akarsz ott mélyen legbelül.

Az nem derül ki, hogy azért vagy frusztrált, mert Ő megtette már azokat a dolgokat, de te nem, vagy tőle függetlenül érzel egy hiányt?


De a kérdésre válaszolva, igen gáz lenne. Főleg amiatt, hogy ő ki is mondta, hogy nem szeretné, ha ez megtörténne.

2017. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha ő nem tette volna meg akkor én sem éreznék hiányt, ebben biztos vagyok.
2017. aug. 24. 13:37
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó... minden kapcsolat megszokás egy idő után sajnos... nincs meg a varázs, remegés, mint az elején, semmi újat nem tud mutatni... a szerelem egy idő után elmúlik, ez törvényszerű.
2017. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk is hasonló volt, a nekem voltak barátnőim, de csak nagyon átmeneti kapcsolatok, aki komoly volt meg fiatal korban volt és nem igazán merültünk még bele a szexbe, míg párom hosszú kapcsolatban volt és egy fél évig szeretői viszonyban, és volt egy külföldi kalandja is.

Ennek ellenére összejöttünk, minden klappol, házasság meg minden amit el tudsz képzelni, de nekem is feljött már a "nem éltem ki magam" cucc.

Jó is meg rossz is, mert valahogy párom volt sok mindenben az első, másik, hogy nem csináltam annyit másokkal.


De nem éri meg emiatt csalni, mert hidd el, nem ad semmi extra érzést. Azt amit te max csinálni tudsz, az egy kósza szex, semmi érzelem nélkül és még annyi kielégülést sem fog adni, mint egy jó maszturbálás.

1: baromi sok munka találni kalandot

2: nagyon könnyen rámegy a szuper kapcsolatod

3: feltehetően a csaj iránt nem fogsz semmi komolyat érezni, hanem csak a testét kihasználni

4: utána a hazudozás és a bűnbánat nagyon elronthat mindent


Lett volna lehetőségem másik lánnyal csinálni, főleg mikor külföldön jártam párom nélkül, lebukás veszély minimális, de a két alkalomból megtanultam két leckét. Az egyik egy kaland lett volna (még nevére sem emlékszem), szép csaj volt, de nulla vonzódás, csak fizikailag és rájöttem, hogy abszolút nem akarok neki örömöt okozni. Párom mellett viszont szinte mindig arra megyek és a legnagyobb kielégülést az adja, ha neki örömöt okozok.

A másik csajjal több volt és még időben megállítottam, mielőtt fülig belezúgtam volna. Ő is kezdett belém zúgni és már eljátszottam a gondolattal, hogy otthagyom az életem és nála újra kezdem. Lehet vele szuper lett volna a szex, de azt hiszem akkor nem tudtam volna megállni annyiban.


Azóta sok minden történt, a szexualitásunk szerencsére nagyon nyitott lett, kipróbáltunk más dolgokat is, voltunk swingerben, találkoztunk más párral, volt etye-petye is és gondoltam tök jó, így megtudom, hogy milyen érzés másik csajjal is lenni, anélkül, hogy bármi lelkiismeret beköszönt volna.

Őszintén? Semmi extra. Tényleg azt mondanám egynek elment, de egy hónap múlva már felidézni nem tudtam volna, hogy milyen volt, mert semmi érzelem nem társult hozzá. Oké, másféle csók, másféle simogatás, másféle punci, másféle szopás, de nem adott semmilyen kielégülést, szinte végig azon voltam, hogy "oké, ez jó volt, köszi szépen, most menj innen, mert meg akarom dugni a feleségemet".


Ha rám hallgatsz:

Kipróbálhatod, lehet akad 1-2 jó kaland, de semmi extrát nem fogsz átélni, semmi olyat amit a szerelmeddel át tudsz élni, én azt mondom, inkább csalódni fogsz.

Ha szerzel magadnak egy szeretőt az lehet más lesz, lesz időtök egymásra hangolódni, lehet picit belezúgsz, élvezni fogod a VELE lévő szexet, de ha már ide kerülsz, akkor gondolkozz el azon, hogy tényleg a pároddal akarod e leélni az életedet.

2017. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan már! Egy kapcsolat nem verseny! Totál mindegy, h ö hányszor, kikkel és hogy... neked igy is, ugy is hiányoznának más buxusok. Hagyd el, és élj! Ne huzd az idejét és ne verd át!
2017. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!