Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy ilyen szövegre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen szövegre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Buliban odamegy a srác, megkérdezi, hogy szia, hogy vagy, majd ezután azt mondja, hogy nagyon megszeretnélek szexuálni. Mi lenne a reakciótok?
2017. aug. 23. 11:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
" megszeretnélek szexuálni"...ugye te is tudod, ez teljességgel helytelen, magyartalan. Szerintem olyan nőknél dobd be, akik egy kukkot sem tudnak magyarul, a szex szót viszont jó eséllyel ők is értik.
2017. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nyugi, én se komolyan gondoltam, csak egy videóban láttam. 2 perctől: https://www.youtube.com/watch?v=BbqDZK7me3U
2017. aug. 23. 15:24
 13/30 A kérdező kommentje:
#9 Majdnem. Csak kár, hogy már rég nem vagyok az. 😉
2017. aug. 23. 15:26
 14/30 anonim ***** válasza:

5-össel, 10-essel totális egyetértésben írom :


röhögőröcs a minimum.

Egyrészt azért,mert az jön le,hogy a csákónak valami miatt nagyon megtetszett ez a neten, vagy haveroktól összekapart kifejezés :" megszexualizálni " , ezért azt gondolta,milyen kreatív és menő lesz,ha így fejezi ki elkeseredettségét abból kifolyólag,hogy se nője, se fantáziája.



Jobban járnál,ha nem más forrásokból lopkodnál, hanem a saját kútfejedből merítenél valami valóban kreatívat,

mert így csak egy sajnálnivaló kismuki vagy :)



Miután ezeket a gondolatokat lefuttattam magamban, közölném (kedvesen),hogy bocsi,de nem.

És reménykednék,hogy egy férfi még aznap megszólít azon a bulin,hiszen " megszexualizáltnak" lenni jó !

Csak épp egy dögös férfi karjaiban :)



Sürgősen szedj fel egy kis stílust és egyediséget,hidd el,azzal sikered lesz !

Én ehhez minden jót kívánok.



A válaszom célja nem a sértegetés, hanem a segítségnyújtás volt,mert ez így " rohadt ciki".



24/L

2017. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

#14!


Szájbaszexuálhatlak? :D

2017. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Aki azzal kérkedik, hogy már nem szűz, az igencsak távolról sem látott még pinát.., mivel ezt senki nem bizonygatja, csak akkor, ha másnak akar látszani mint ami valójában...De ne aggódj, majd belejössz, és hátha rádtalál egy punci, csak lehet addigra bőrkeményedések lesznek a tenyereden a sok hokizástól..

2017. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

15-ös :

szerintem fényévekre vagyunk egymástól akár kinézetben,akár szellemi szinten :)

ha nagyon jó pasi lennél, akkor talán még én szexualizálnálak szájba úgy, hogy az arcodra ülök és szépen,gyengéden kinyalsz.

de itt nincs erről szó,szóval kocc van :)

2017. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#17!

Nem érted az iróniát? Így tényleg nem vagyunk egy szinten..

2017. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

érteni irónia, csak lenni béna irónia :))

és nem érteni én írónia ? :)

hát tényleg nem :D

2017. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#19!


Amúgy egész jó ötlet amit írtál..

2017. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!