Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok erre a szövegre?

Figyelt kérdés

Fiú: Szia! :) Nagyon figyelj! Kérdéseket fogok neked feltenni. Te reflex szerűen, az első szóra fogsz koncentrálni ami eszedbe jut.

Lány: Ok, értem

F: Gondolj egy D betűs országra

L: Ok, megvan

F: A 3. betűjével gondolj egy édességre vagy cukorkára ilyesmi...

L: Ok

F: Na most ennek a szónak az utolsó előtti betűjével gondolj egy állatra.

L: Ok


És akkor előveszek egy papírt: amin rajta lesz, hogy:

Dánia

Negró

Róka


Kérdés itt, hogy lenne a hatásosabb, ha oda írom a számomat és lelépek, mintha valami sürgős dolgom lenne, ez így nem nyomulós.


Vagy ha próbálom folytatni a beszélgetést?


24 F



2017. febr. 21. 03:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én a Dominikai Köztársaságra gondoltam, kitörölheted a papírral. Az eredetiben európai országra kell gondolni...
2017. febr. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Komolyan, 24 évesen te ilyenekkel próbálkozol?

Ráadásul ez már szakállas szöveg.


Bocs, de én mérges lennék, hogy rabolod az időmet, közben semmi kreativitásod sincs, mert évtizedes szövegekkel sokkolsz. 2006-ban volt ez menő, amikor küldték a sok körüzenetet e-mailben.


Inkább beszélgess a lánnyal normálisan. Őszintén nem tudom, hogy egy ilyen után ki az, aki még felhív.


21/L

2017. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Megoldás:

Dél afrikai köztársaság

Lollipop


Nice try! :D

2017. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Elküldenélek a francba, te lúzer, nyomorék.
2017. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 esnek és a 4 esnek ment is a piros:)
2017. febr. 21. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
ez fless!
2017. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs az a duma ami után egy lány fel fog hívni, ha otthagyod a számod. Vagy rosszul gondolom?
2017. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem olyan volt, hogy beszélgettem 2 csajjal, ott volt a naplója az egyiknek, amég a 2 egymással beszélt addig belenéztem és beírtam a nevemet, mondta is hogy "nem vagy te egy kicsit pofátlan? " de aztán még aznap rámírt facen...
2017. febr. 21. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban a szerencsés helyzetben vagy, kérdező, hogy 10 évet nyugodtan letagadhatsz a korodból.
2017. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!