Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek erdemes intimkozme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes intimkozmetikushoz menni azert hogy szokjam a noket?

Figyelt kérdés
nyilvan letudnam en is borotvalni a farkam de igy legalabb egy lany csinalna nekem, bar lehet elsulnek nem tudom szuz vagyok meg sajnos ezert kellene szoknom a noket, prostihoz nem megyek mivel illegalis tevekenyseg igy barmit megtehet velem kovetkezmenyek nelkul, nem tudok sehova se fordulni ha nem azt kapom a penzemert amit kertem, alaposan utanna neztem es nagyon sok rosszat olvastam roluk. 25F

2017. aug. 22. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az intimkozmetikus nem borotvál, hanem gyantáz. Ott nem elsülni fogsz, hanem kínlódni. Ne így akard "szokni a nőket" szerintem. :D
2017. aug. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenki volt kezdo....
2017. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, senki nem úgy születik, de van aki mélyebbről kezdi a fejlődést.

Amúgy, nem elsülnél ettől, hanem az izgalomtól úgy összemenne a műszer, hogy nagyítóval keresgélné a kozmi, nehogy azt is letépje...járd a normális utat...

2017. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos elsülsz, amikor egy 50 éves dagi elkezd gyantázni, sőt, hozzá is szoksza nénihez.
2017. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
szerintem inkabb menj masszazsos lanyokhoz, ott nem szokott problema lenni.
2017. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lol a prostitució mióta illegális? Csak a kerítés az (értsd striciskedés)...

A lakásos prostik csak abban bűnösek többnyire, hogy nem adnak számlát és nem adóznak. De ehhez neked semmi közöd.


Ha olyanhoz mész akinek vannak értékelései, vállal szüzesség elvételt, s el is mondod neki hogy az vagy, akkor nem lehet gond.


De valóban a masszázs lányok is jók lehetnek. (Ők csak kiverik, leszopnak)

2017. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!