Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne ezzel belemennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ezzel belemennem? 19

Figyelt kérdés
Most pont egy hete vagyok pubba pultoslany.Volt regen egy pasi akivel exbaratnom miattam ment szet.Mert allitolag bekavartam nekik!Ami nem igaz mert csak a pasi irogatott de nem volt más semmi!Miutan ok szetmentek na utana egyszer athivott filmezni,es akkor volt koztunk valami!De vegul nem jottunk ossze!Most ennek a sracnak a batyja ramirt,most egy honapot van ithon,am kulfoldon van kint,idosebb nalam 10 evvel!hala az egnek! es kocsija,penze mindene van,egy otcsillagos szallodaban van kint,es exemtol kb,20 km-re lakik ott kint kulfoldon.Szoval meg azt is felhozta kimehetnek hozza.Olyan jo lenne most valaki ilyem stabilra!De ha megtudja hogy tesojaval volt valami,mondjuk az is kapcsiban vam mar azota,de en meg a batyjaval most osszejonnek,meg regebben emlekszem meg is neztem magamnak,milyen helyes,de ugye most o irt ram
2017. júl. 27. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
19 évesen? Simán!
2017. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
es azt is irtam neki hogy semmi ertelme annak hogy most ameg itthon van az a bo 3 het..szoval addig talizgatunk stb,es utana o visszamegy es tavkaocs meg szar,exemmel azert mentunk szet,nekem ez nem megy
2017. júl. 27. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Komolyan, 19 éves lány létedre ilyen kérdést kiírsz? Miért nem lehet normális életet élni? Annyi ember van a világon, miért az exed testvére kell? Mert pénzes?! ... Ha a pénzre mész biztos találnál sok felajanlót...
2017. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csináld!
2017. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőket kéne felpofozni. 😊
2017. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Már vártalak

*evil laughing*

Amugy, most nagyon rovidre sikeredett a sztori, regebben jobbakat talaltal ki

2017. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megint.... aki rendőrrel volt, aki felnőtt nő, barátja van, de közben pasizik, ki akar menni külföldre, hol 18 éves hol 19. Nem unod még?
2017. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bankszámla kivonatot kérj előtte. Csak hogy biztos legyél a dolgodban. Úgy látom fontos neked nagyon a "stabil" háttér. Itthon is találhatsz ilyen "stabil" embereket, csak kicsit öregebbek és kövérebbek.
2017. júl. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ujra itt?
2017. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
téged mindenki csak kihasznál szóval ennek tudoatában menj ki és költsd el a pénzét a "palidnak" aztán ugy is szétmentek
2017. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!