Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes 31 évesen úgy belemenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes 31 évesen úgy belemennem a kapcsolatba ( a nő 27 éves), hogy tudom, hogy a nő jóval többet keres, mint én, (viszont nagyon bejövünk egymásnak9? Mindketten diplomások vagyunk.

Figyelt kérdés
Tudom, azt lehetne mondani, hogy ha így állok hozzá, akkor nem érdemes. De nem így állok hozzá, de benne van a fejemben.
2017. jan. 5. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Ez általában csak fordítva társadalmilag elfogadott...
2017. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

Megválaszoltad magadnak.


De miért nem azt kérdezed, hogy hogyan tudnál te többet keresni nála?


Érted a két hozzáállás közötti különbséget?

2017. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 schamuelson ***** válasza:
79%

Ez az egyetlen akadály vagy kifogás a részedről? Egy tartós kapcsolatban időnként kompromisszumokat kell kötni. Ha ezt nem tudod megemészteni, akkor mi akármit mondhatunk.

Szerintem a kulcskérdés nem a jövedelmek összehasonlítása, hanem az, tud-e férfiként tekinteni rád a nő. Van-e olyan dolog, amiben te teljesítesz jobban? (Hadd ne soroljak hülye példákat.)

A társadalmi megítélés miatt motoszkál a fejedben ez a dolog. Ha elég intelligens vagy ahhoz, hogy elfogadd ezt a helyzetet, akkor hajrá!

2017. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

#2


Ebben az országban nemigen fog. Sajnos itt dívik az hogy bebetonozzák az emberket valamely kasztba aztán lehet ott megrohadni, hiába diplomázik le közben, akkor is marad középvezető, nem lesz mérnök, ha nincsenek ismerősök a vezérkarban... Sajnos élő példákon látom ezt.

2017. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4


A hozzáállásról beszéltem.

Amúgy mindig kehet váltani, én sem a szakmámban dolgozom, mert ott fele annyit sem kerestem.

Mindig van más lehetőség, igen, kockázatos, meg ki kell lépni a komfort zónából.

2017. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Én örülnék neki, ha többet keresne a nő nálam. Azért, mert úgy érezném egy olyan partnerrel vagyok együtt, aki ő maga is letett valamit az asztalra élete során és nem csak az várja - mint a legtöbb mai nő - ,hogy majd a pinájáért cserébe elég csak eladóként teng-lengenie minimálbérért, vagy elég csak sajnálni magát, hogy bőcsész diplomával nem tudott elhelyezkedni, és majd a mérnök férfi tartsa el őt. És édes isten, rengeteg nőt el is tartanak az említett szerve miatt.
2017. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A legrosszabb ***** válasza:
0%
#5: Miféle hozzáállás? Jaaa, törtessen, taposson át mindenkin, adja el a saját anyját kilóra és a többi. Igaz is, ez eléggé tetszik a nőknek.
2017. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha ez a nőt se zavarja, akkor persze.

Jelenleg én is sokkal jobban állok anyagilag a barátomnál, és nem zavar.

2017. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Iszonyú gáz, hgy eleve valaki kattog a pénzkérdésen...ne ez határozza már meg az emberi kapcsolatok milyenségét. Fu*k World!!!
2017. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na jó, nem kérdez rá mennyit keresek, én sem az övére. Nemrégen vagyunk együtt. De azért tudom, hogy ha egy nő mérnök és már most jó pozícióban van a cégbél, hatalmas cafetéria, lakhatási támogatás, azzal nem vetekedhetek.
2017. jan. 5. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!