Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes 31 évesen úgy belemenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes 31 évesen úgy belemennem a kapcsolatba ( a nő 27 éves), hogy tudom, hogy a nő jóval többet keres, mint én, (viszont nagyon bejövünk egymásnak9? Mindketten diplomások vagyunk.

Figyelt kérdés
Tudom, azt lehetne mondani, hogy ha így állok hozzá, akkor nem érdemes. De nem így állok hozzá, de benne van a fejemben.
2017. jan. 5. 20:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Valóban nem kellene erre gondolnom, de azért ott motoszkál a fejemben a tudat. De nem hozom fel.
2017. jan. 5. 20:59
 12/16 anonim ***** válasza:
Hozzáállás alatt azt értettem, hogy ha a kérdezőt zavarja valami, akkor miért nem a probléma megoldására kérdez rá, miért a föladásra, megfutamodásra.
2017. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azért az ne úgy van, hogy egyet gondolok, váltok és 100 ezerrel többet kapok.
2017. jan. 5. 21:22
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Ba*zki... Ne gondolkodj ennyit rajta. Többet keres, ergo nem a pénzed érdekli, hanem te magad. Úgyhogy felejtsd el az egészet a πcsába és élvezzétek az életet. Különben ezzel a rágódással b*szod el az egészet.
2017. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez egy olyan tényező lenne, ami bármit is nyom a latba, ha két embert "egymásnak teremettek" és mindig jól működik. :)
2017. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne érdemes? Legalább tudod, hogy nem a pénz motiválja... Ha őt sem zavarja, akkor mi a kérdés? Csak azért mert a társadalom szeret skatulyázni, te még nyugodtan tehetsz rá magasról :)


20N

2017. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!