Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiégtem, ha már nem élvezem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégtem, ha már nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés

Összesen két partnerem volt, de egyikkel sem éreztem az eget rengető érzést.

Bárhogy bármit csinálok, nem élvezem az együttléteket.

Ez jelentheti azt, hogy kiégtem szexuálisan?


2017. aug. 21. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti hogy nem tudtok kellő képen összeszokni a szexuális színtéren.... nem azt jelenti hogy kiégtél.... a kiégés, az, amikor már semmi nem tud újat mutatni neked a szexben....
2017. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mitől égtél volna ki, ha sosem volt jó? Lehet, hogy aszexuális vagy. Persze annyi infóból, amit megadtál, nem sokat lehet mondani. Menj el nőgyógyászhoz vagy urológushoz attól függően, milyen nemű vagy.
2017. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány évesen szeretkeztél először?


Akkor történt meg, amikor már nagyon kívántad testileg, lelkileg?

2017. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kiégés. Ahogy fent írják, továbbá, lehet, hogy szorongsz, nem tudsz feloldódni, vagy nem vagy ott "agyban", nem tudsz a partnerre hangolódni. Szóval sok oka lehet.
2017. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt teszi a sz@r partner.
2017. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül...egy példát hoznék: 34 éves koromig néha iddogáltam egy- egy pohár bort, de szinte sosem kívántam meg csak úgy...aztán ittam igszi, minőségi borokat, azóta egy pohár " olyan" bort a végtelenségig tudom élvezni és kívánni...
2017. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két pasitól senki nem ég ki. Lehet inkább tapasztaltabbakat kellett volna választanod akikkel a szex is jó.

30F

2017. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!