Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy egyáltalá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy egyáltalán nem élvezem a nyalást?

Figyelt kérdés

2 fiúval volt dolgom, mondjuk az egyikkel csak 3x feküdtem le. A másik a jelenlegi barátom, már több, mint 1,5 éve vagyunk együtt.

Egyikkel sem élveztem az orális szexet. Elengedem magam,nem görcsölök rá, stb, mégsem jó érzés. Rossznak sem mondanám, inkább semleges, de azt érzem, hogy ettől elélvezni nem tudnék soha. Most már nem is értem, hogy a legtöbb nő miért van oda ezért. Mit csinálhatok rosszul?

Hüvelyi orgazmusom sincs, mondjuk ezt nem tartom problémának. Az már rosszabb, hogy csiklói is csak egyedül sikerül, a barátommal soha.

Mit tehetek? Azért jó lenne, ha legalább egyszer a barátom által is el tudnék menni.

20L


2017. aug. 1. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyanítható hogy vagy rosszul csinálták neked, vagy nem izgattak elég sokáig....
2017. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod technikájával lehet gond, ha nem élvezed. Viszont, magadnak tudsz orgazmust okozni, tehát képes vagy rá. Tudod, hogy neked mitől lesz jó, meg kell mutatnod neki. Ha kell, irányítsd a fejét, vagy először csak az ujjait, kezdjétek az egészet az alapoktól. Senkinek sem megy minden elsőre, de a kommunikáció csodákra képes. Sok sikert! :)

20L

2017. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tuti velük van a gond én sem tudtam elélvezni nyalástol a mostani páromig senkivel ö vele viszont max 5-10 perc kell és hatalmasat élvezek a nyelvétöl :) szal nem benned van a hiba nyugi ;)
2017. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ėn eddig 2szer mentem el nyalástól,mindkettő a fėrjemmel törtėnt,de nem volt olyan jó sem,gyors volt,nem az a hosszú átėlem ėlvezės!Szerintem csak azėrt sikerült mert már rėg nem voltunk együtt elötte!Ėn szeretem neki csinálni,de a magam rėszėt tudom hanyagolni!Az a baj,meg se tudom mutatni nekem hogyan jó,mert fogalmam sincs....
2017. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!