Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituáltak van a vendégeine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltak van a vendégeinek közt olyan akivel szivesen lennétek párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyenek ők?

Kört is írj


2017. aug. 20. 14:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

tegnap 18:19


Ő nem azt vállalta hogy semmibe vegyék az emberi mivoltát! Mint ahogy egy BKV ellenőr sem azért vállalta el azt az állást. A foglalkozása semmilyen lekezelő hozzáállásra nem ad erkölcsi alapot, mert nem vall az emberi minőségről.

2017. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#11 örülök, hogy egy vendég is így gondolkodik, de azért azt hozzá kell tennem, hogy sok prosti (sajnos) teljesen a társadalom legaljának tekintí önmagát...
2017. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%
Miért ők nem a társadalom legalja ? Pedig ők ott vannak.
2017. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13


Közel sem! A legtöbbjük igényes és jól keres. Miért is kéne legaljának lenniük?


12


Ők is nők. Valakinek a lánya, testvére, anyja. Nem is értem azokat akik nem így gondolnak rájuk. Szolgáltatást nyújtanak nem adják el magukat sem pedig az emberi mivoltukat...


Oké h akad hitvány köztük, de csak mint mindenhol máshol.


Amúgy nem igazán vagyok vendég. Igaz régen voltam prostival, és a szobás az jó volt, az útmentiek ellenben nem.

Nagyon jó lenne ismét eljutni egyhez mert rengeteg köztük a gyönyörű, de mindig erőt vesz rajtam a racionalitás. Nekem drága és nekem szükségem van lelki oldalra is. Viszont amikor azt érzem h nem kívánnak csak a pénzem kell és azt várják mikor lépek már le az hitvány. Tisztelet a kivételnek!

2017. aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Látod előttem szóló ezért nem tartom őket embernek amit leírtál ! Veszekedhetünk ,de én a társadalom legaljának tartom őket számomra ők nem emberek számomra rosszabbak mint akik drogoznak. Amúgy is a legtöbbjük hiába keresi meg a pénzt,hogy ha utána droghoz és alkoholhoz kell nyúlniuk. Kiégnek előbb utóbb !
2017. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenek szerintem sosem akarnak családot alapítani gyerekeket illetve sosem akarnak megházasodni. A prosti az prosti marad. Nem akarnak kitörni ebből a szerepből !
2017. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ma 10:01


A szexuális szokások és a szexualitáshoz kötődő fóbiák a társadalomban még mindig a feudális korban járnak. Erre te vagy az egyik legjobb példa.

Szóval nem tartod őket embernek. Ez elég megbélyegző felfogás. Neked bizonyára egyik sem ártott a tevékenységével, de ennek ellenére gyűlölettel beszélsz róluk. Ha jól tippelek akkor rangsorban a tolvajok, betörők, csalók mögé helyezed őket. A drog a társadalomra súlyosan veszélyes dolog, de neked még ez se annyira hitvány mint a prostitúció. Ez nem logikus felfogás. Ez minden bizonnyal a tanult közfelfogási normák miatt van. Ami irigységből és a tabuk megszegői iránti mély ellenszenvből fakad. A szexualitás pedig mindenkit foglalkoztat, ezért is ölnek bele annyi energiát az emberek az ilyen témájú gyűlölködésekbe.

Ez nem emberi hozzáállás. Lehet ellenérzésed, jobban zavarhat ez téged mint más súlyosabb problémák, de az emberi státuszt elvitatni tőlük, messzemenő túlzás és felvilágosulatlanság.

2017. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Az ilyenek szerintem sosem akarnak családot alapítani gyerekeket illetve sosem akarnak megházasodni. A prosti az prosti marad. Nem akarnak kitörni ebből a szerepből !"


Ezt te így eldöntötted...


Mint mondtam ők is emberek ők is nők és ugyanarra vágynak mint bármelyik másik ember, aki mondjuk bolti eladó lett, vagy gyári munkás, stb.


A legtöbb prosti kényszerből kerül a pályára, és azért dolgozik és gyűjt pénzt hogy utána ne kelljen ezt csinálnia és ne kelljen éhbérért dolgoznia, vagy takarítani havi hatvanért.


De rosszindulatból még egy rakás baromságot is ki lehetne találni róluk, például hogy kisállatokat kínoznak, vagy hogy sátánisták, vagy hogy ők felelősek az árvizekért, stb.


Az általánosítás eleve hülyeség, bármiről is legyen szó, főleg ha olyan témában nyúlsz ehhez amiben cseppet sem vagy otthon, csak a homokozóból vett bölcsességekkel fertőzötten dobálózol a sztereotípiákkal, és ezt ne vedd személyeskedésnek!

2017. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam,hogy állatkínzók ők meg ők felelősek az árvizekért meg egyebekért. Én nem nézek rájuk nőként ez van még emberként sem mert annyi nő van aki inkább elmegy rendes munkahelyre dolgozni. Ők nem teszik szét pénzért a lábukat. Én kérek elnézést,hogy egy Tesco-s dolgozót többre tartok mint egy prostit. Ha már itt megemlítetted az irigységet hát biztos irigy vagyok,hogy ennyi péniszt kapnak be ! Ja NEM !!! Nem vagyok meleg. Érdekes anyám és rokonaim eszébe sosem jutott ez észbe,hogy pénzért lefeküdjenek bárkivel pedig átlag dolgozó emberek akik ilyen helyeken dolgoznak : Posta,MÁV,Iskolatitkár,Trafik,Tesco,Auchan stb... Szóval te azokat nem érted akik bántják őket én meg azokat nem értem akik védik őket.
2017. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

b****ki örülök, hogy véditek ezeket, de qrva jó lenne, ha az egyszerűbb munkásnőket ( takarítónők, portások, fodrászok, közmunkások, segédmunkások, kukták) között is ilyen nagy odaadással adóznátok egyszer...


ti is tipikusan a jellegzetes magyar pasik vagytok , mondhatom! Elvárások a végtelenben, segítőkezek és kötelességtudat meg a föld középpontja helyen...

2017. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!