Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituáltak van a vendégeine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltak van a vendégeinek közt olyan akivel szivesen lennétek párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyenek ők?

Kört is írj


2017. aug. 20. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Micsoda??Nem értettem jól..
2017. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
O
2017. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát prostiktol kérdeztem hogy volt egy olyan vendége akivel szivesen lett volna párkapcsolatban. ?


Ha igen milyen volt a pasi?

2017. aug. 20. 14:39
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Az engem is érdekelne. Mindenki tárgyként vagy segédeszközként tekint a prostikra, elfelejtve hogy ők is emberek és nők, mint a többi. Bár sokuk valóban úgy viselkedik ahogy még eladói munkakörben sem illik, de attól még az emberek átérezhetnék az ő gondjaikat is vagy több figyelmet fordíthatnának rájuk mint érző lényekre.

35F

2017. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Én egy sztorit tudok. Volt egy prosti az ismerőseim között, aki összejött egy férfival. Részleteket nem tudok, de állítólag egy állandó kuncsaftja volt, így ismerkedtek össze. A csaj felhagyott a prostitúcióval, azóta házasok, van két lányuk.
2017. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Sztem a prostik nem surun olvassak a gyakorit. :DD
2017. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nyilván igen azzal aki fixen fizeti az órabért
2017. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy vannak itt prostik, de én voltam már párral. 2 sztoriz osztanék meg.


Egyszer voltam egy 18 éves csajnál, aki először furcsán méregetett, aztán 5 perc után megkérdezte, hogy van-e barátnőm. Mondtam hogy nincs, kérdezte miért nem stb. Mikor letusoltam, és elkezdtük volna, akkor a csaj kérdezte hogy nem beszélgethetnénk-e kicsit előtte csak úgy összebújva, mert bejövök neki mint pasi, és tökre zavarban érzi magát. Nem úgy tekint rám, mint máskor azokra a vendégeire akikkel muszájból van. 1 órára mentem, 2 lett belőle (természetesen ingyen), mert annyira jól éreztük magunkat együtt. Sajnos később a lány abbahagyta a szakmát, és eltűnt a látókörömből. Itt gondolom lett volna esély a kapcsolatra, ha régóta ismertük volna egymást.


Volt egy másik 18 éves lány, ő is a tudtomra adta hogy bejövök neki, és kijelentette, hogy ha buliban találkoztunk volna, ő tuti megpróbált volna összejönni velem.


A többi csajtól nem kaptam ilyen visszajelzést, szóval szerintem komolyan gondolták, és nem csak "vevőcsalógatónak". Így pedig szerintem van rá esély hogy összegyertek, csak ahhoz kell egy komolyabb ismeretség. Mondjuk hogy törzskuncsaftja legyél. Hasonlóan működhet, mint amikor egy szexkapcsolatból rendes kapcsolat lesz.

2017. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Négyes egy prostinak mi gondja baja lehet ? Ő vállalta ezt a foglalkozást ! Most meg kéne őket sajnálnom ?
2017. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"állandó kuncsaftja volt, így ismerkedtek össze. A csaj felhagyott a prostitúcióval, azóta házasok, van két lányuk."


Itt tényleg igaz a mondás,k-rvából lesz a legjobb feleség:D

2017. aug. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!