Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjátok el a pártoknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjátok el a pártoknak, mit szeretnétek az ágyban?

Figyelt kérdés

Én nem merem konkrétan a szemébe mondani. :D

Annyira imádok szeretkezni Vele, szinte minden napos a petting is nálunk, de van 1-2 dolog amit hianyolok vagy nagyon izgatna és csinálnám Vele de nem merem megmondani. :D Nem azért, mert félek a reakciojatol vagy bármi csak hát most mit mondjak: Édesem, legyél velem durva, markolj a hajamba és tedd a számba vagy mi???:D Volt már hogy kijött úgy a lépés mert pont ezekről beszélgettünk és akkor mondtam Neki h hú azt kiprobalnam de azota sem történt meg pedig az a beszélgetés már 1 éve is volt. :(

Nagyon jó együtt mind az ágyban, mind a kapcsolatban, csak szeretnék több erotikát, szenvedélyt átélni Vele nem csak a sima "csokolozas-simogatas-vetkoztetes-szex" menetet. Egy kis játék jó lenne az ágyban...:)

Én vagyok a lány, ha nem derült volna ki.:)


2017. aug. 13. 08:13
 1/10 A kérdező kommentje:
A pártoknak semmi köze a szexuális életemhez!xD A "párotoknak" akarna lenne azt a párt!:D
2017. aug. 13. 08:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Szex közben sokkal felszabadultabb az ember szerintem,a gátlások is oldódnak erős izgalmi állapotba.Nyugodtan mondhatod ,hogy mit szeretnél,vagy csak fogd magad és csináld!
2017. aug. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem alap h őszintén beszél erről két ember egy kapcsolatban, szóval pont úgy mondd ahogy itt leírtad
2017. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magyarul vágynál egy kőkemény menetre, amit nem kapsz meg. A száddal mondd el vagy irányítsd szex közben :) Húzd magadra erőszakosabban és kezdj el vadulni, ha veszi a lapot beindul ő is, ha nem...
2017. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ti hogy a viharba szexeltek, ha ennyit nem tudsz neki kimondani? Csondben, udvariasan, szegyellosen? :"D
2017. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi tegnap este 3.5 órás mocskos telefonbeszélgetést csináltunk, végig azt tárgyaltuk ki mit hol hogyan meddig miért stb, a vége felé masztiznunk kellett annyira felhúztuk egymást
2017. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan, amire nem lehet rávezetni, nyíltan elmondom.
2017. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szex közben vadulj be, ő is be fog. Nálam legalábbis működne. Ha pl. a partnerem tenne valami "meredekebb" dolgot, provokálna, akkor eszembe jutna pl. megmarkolni a haját, vagy szájba... Egyébként, alapvetően nem.


Vagy, a másik megoldás, beszélni róla. Mi pl. úgy csináltuk, éjszaka kiültünk 1-1 pohár borral. Mikor már oldottabb volt a beszélgetés, egyszerűen megmondtam neki hogy

"szeretném ha megmondanád hogy mire vágysz az ágyban, mert ugyan régóta ismerjük egymást, mégis lehet hogy mindketten vágyunk olyan dolgokra amit kipróbálnánk, csak eddig nem mertük megtenni. Egyikünk sem gondolatolvasó, hát mondjuk el. Én pl. arra vágyom hogy.... és te?"


Az hogy egy éve elmondtad.... kevés, mondd el megint. Biztos hogy már elsiklott felette, elfelejtette, stb.


Persze fontos hogy a beszélgetés után ennek megfelelően cselekedj. Tehát éjjel ne úgy állj elé mint egy szemérmes szűz lány, mert eszébe nem fog jutni durvulni :-)

2017. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
El kell böfögni neki. :D
2017. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szex közben mondom, vagy úgy irányítom.
2017. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!