Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti, ha ezt mondjátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti, ha ezt mondjátok, akkor sem érdekel?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk azt mondjátok egy nőnek ,hogy nem akarjátok magatokat elkötelezni ,de a nö bevallaná,hogy szerelmes belétek. Megijednétek? Utálnátok a nőt emiatt? Letojnátok a nő érzéseit? Ez a férfi olyan ,hogy csak használja a nőket.
2017. jún. 28. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani barátom bevallotta hogy Előttem volt egy nő akit csak arra használt hogy legyen kit dugnia de ezt meg is mondta neki így egyeztek meg a nőnek amúgy volt kapcsolata...aztán a nő elkezdett komolyabban érezni iránta de megmondta neki hogy nem szereti neki ennyibe ki is merül az egész aztán abbahagyták mert a nő így már nem akarta. Aztán jöttem én az elején féltem hogy énis csak erre kellek majd neki de Mostmár tudom hogy nem meg ő is mondta
2017. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, mert nem olyan férfi vagyok, aki csak használja a nőket. Bár kétlem, hogy utálat lenne belőle. Aki ilyen, azt szerintem hidegen hagyja. Én személy szerint valahogy tapintatosan közölném, ha nem viszonoznám az érzéseit, és sajnálnám szegényt, mert tudom, milyen rossz érzés. Onnantól valószínűleg hanyagolnám az együttléteket, hátha elfelejt.
2017. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De még nem szexeltünk.
2017. jún. 28. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!