Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondjátok már nekem meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok már nekem meg csajok, hogy ha utáljátok, hogy a férfiak megnéznek titeket az utcán, akkor miért öltöztök úgy, hogy a fél feneketek látszódik?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Csak....
2017. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom ki hogy van vele de szeretem ha megnéznek. :) Sosem állítottam az ellenkezőjét. Számomra ez egy pozitív visszajelzés mégha valamilyen szinten hiteltelen is. (Mivel kb minden csajt megnéztek :P).

Nem vagyok "seggkidobós" típus de szeretek nőcisen (is) öltözködni.

Ma reggel is annyira megbámult egy srác, hogy majd kiesett a szeme. És jól esett. :)

Vagy ha rád köszönnek. Azt is szeretem.

Nincs ezzel baj ha kultúrált módon történik a dolog.

18/L

2017. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kulturált akkor semmi bajuk sincs ezzel.

Nyilván számít nekik hogy ki bámulja meg őket.

2017. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Én nem utálom, sőt, teljesen pozitív, kivéve ha mindezt alpári módon teszi és beszólogat. Azt természetesen nem szeretem, de ha normálisan megy, akkor nincs vele semmi gond.

Ugyanakkor a hátsómat sem szoktam kivillantani, viszont szeretek csinosan öltözködni.

29N

2017. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Én nem öltözök így még is ez van. Már gondolkoztam valami muszlim burkán vagy mi. Akkor tuti nem vennének észre. Kicsit dúrva hogy josszú farmer és polo is ezt váltja ki a pasikból
2017. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Mert melegünk van! :D

Igazából élőben még nem láttam ilyen seggkidobós nacis lányokat,szóval nem tudom,de azt észrevettem hogy a nőknek gyártott rövidnadrágok a fenék alatt végződnek,a férfiaké térd körül. Szóval ez van.

2017. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

télen-nyáron hosszúnadrágot viselek, max a vállam látszik ki a ruháimból, még csak nem is dekoltáltak (egyenes szabású felsőim vannak, v-kivágású egyáltalán nincs is), semmi nőiesség nincs bennem, nem vonzódom a fiúkhoz kb semennyire, nem sminkelek meg semmi, és ugyanúgy megkapom, sőt van aki a megnézésnél tovább megy...


akik meg úgy öltöznek, azoknak vagy melegük van, vagy saját maguknak akarnak tetszeni. nagyon kevesen akarnak direkt nektek tetszelegni, hidd el...

2017. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert meleg van!!
2017. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van es ilyenkor kenyelmes egy lenge hosszu szoknya is akár. Vagy egy térd fólé érő szoknya. Az a farmer amiből a segg kivan vastagabb anyagu es jobban beleizzad a p..a.
2017. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
A lenyeg ezek mutogatni akarjak a seggüket. Undorito es gusztustalan de leginkabb proli szokás.
2017. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!