Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor ilyen jó vagyok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ilyen jó vagyok az ágyban? Vagy csajok mindenkinek ezt mondjátok? 19

Figyelt kérdés
Most randizgatok egy csajjal aki hetfon atjott hozzam, es megtortent a dolog. Dugtunk egy hatalmasat, majd kis szunet utan megegyet alig akart hazamenni este. Tegnap megint atjott megint dugtunk, mar be sem lepett az ajton mar nekem esett. Azt mondta en vagyok elete legjobb dugasa, nem erti hogy vagyok ilyen jo. Ezt eleg nagyboknak vettem mivel nagyon bomba csaj es tudom, hogy paran voltak mar elottem :D Egyebkent nem voltam meg olyan sok lannyal csak 4-el. Az elso lany akivel csinaltam hat joval idosebb volt nalam en olyan 16 korul o 26 asszem. O is azt mondta utana, hogy biztos meg csak par lannyal fekudtem le eddig (kamuztam neki, nem mondtam el hogy szuz vagyok) mert nagyon nem ugy tunik, sokkal idosebb palikon is tulteszek. Persze gondoltam jolvan jolvan tuti csak onbizalmat akar onteni belem mert amugy nagyon aranyos volt. De mivel eddig minden lany ezt mondta, beleertve a ket baratnomet is -bar ok csak a kapcsolatunk elejen- amik ugye komolyak voltak elgondolkodtam vajon tenyleg igy van-e. Pedig en nem tudom mit csinalhatok olyan kulonlegesen jol vagy maskeppen elvegre en csak dugok, meg oral ez meg tok alap mindnenki csinalja. A meretem meg hat nem kicsi de nem is nagy olyan atlagos 16-17 cm. Lehet, hogy tenyleg ilyen jo vagyok vagy mindenkinek ezt mondjatok lanyok?
2017. ápr. 27. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az egészben nem a végén lévő kérdés a lényeg....igen, biztosan ilyen jó vagy az ágyban...ezt minden csaj tudja, csak még mivel nem voltál 4 567 134 nővel, csak ennyien tudták személyesen elmondani. További siketeket...
2017. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Úgy néz ki... én is kaptam már meg, hogy jó vagyok.

Sok srácnak lehet, hogy csak a szája nagy, s eddig olyanokhoz volt szerencséjük.

2017. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem siketeket, hanem sikereket...mutasd meg az összes bomba nőnek, mi a szex...:-)
2017. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Én pl biztos nem mondanék ilyet, ha nem gondolom úgy :) Fura is lenne, ott marad a nő kielégítetlenül és még kamuzik, hogy hű de jó volt... Szóval biztos nem mondják mindenkinek, de ne bízd el magad 😉
2017. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az életem egy részét azzal töltöttem, hogy megtaláljam azt a nőt, aki izgalmas személyiség, kellemes partner, és azt állítja, hogy velem a legjobb az ágyban. Ez utóbbi sokkal fontosabb, mint hogy nekem milyen vele, vagy legalábbis sokat javít, kompenzál. A legizgatóbb dolog az, ha én okozok orgazmust a nőnek, avval az enyém is meg van alapozva. Nem irigykedem a kérdezőre (már nem), de neki talán hamarabb sikerül megtalálnia az igazit. Azt tanácsolom neki, hogy szórakozza ki magát, szerezzen örömet annyi lánynak, amennyien ezt akarják, és aztán térjen át a minőségre, találja meg azt, aki mindenben a társa lesz. :)
2017. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a self hypeot. Igen, nincs nálad jobb az ágyban. Ma sem fekszünk le hülyén...🎓
2017. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Csak fényezed magad és valószínűleg hazudsz.

Nagyképű fallosz vagy.

2017. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaha dugtál volna, nem írnál ilyen monológot.
2017. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat persze hogy Ti jobban tudjatok en mennyit dugtam :) Tudom van akinek ez elkepzelhetetlen de azert na :)
2017. ápr. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!