Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mire mondjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mire mondjatok azt h jó csaj?

Figyelt kérdés
Tetszős külső és belső?
2016. júl. 4. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Külsőre! Ekkora marhát...
2016. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zóna_pocok ***** válasza:
Barmilyen csajra aki tetszik kulsore. Ennek eggyel magasabb foka a szep lany, amit mar inkabb csak baratnosebb lanyokra mondunk. Ha tetszik kulsore es belsore is akkor nem mondunk semmit hanem elhivjuk randira :D
2016. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,és jó kérdés :)


Számomra a jó csaj nem az, akinek óriási cicije van,csont sovány,és divatbaba. Bár fontos h szép legyen,de még fontosabb h belül legyen szép!

Sok lányt ismerek,sok lánnyal vagyok kapcsolatban, és a belső értékük sokszor annyira pozitív h ez már a külsejükre is kihat, a tekintetükre,mosolyukra, és azon veszem észre h már tettszenek ezek a lányok.

Sztem a belső fontosabb,mert a külső szépség idővel múlik,de a belső szépség nem. Legalábbis jó esetben :)

2016. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PearlDiver ***** válasza:
Azt, hogy 'jó csaj' alapvetően a külsőre vonzó lányokra mondom. A nagyon jó csaj pedig az, aki emellett jó fej és még kedves is :)
2016. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg legyen szép meg művelt, na meg persze legyen nőies. Hiába szép valaki de amikor megszollal akkor szívesebben elasnad magad. Na meg hiába művelt, ha nem ad magára.
2016. júl. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!