Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi a velemenyetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a velemenyetek a mostani ferfiakrol?

Figyelt kérdés
Sok ferfi allitja magarol,hogy lassabban oregszik,mint egy no,de en ugy erzem hamarabb elhagyjak magukat.Kulsoleg is,meg szex teren is.,Nem szeretnek olyan gyakran szexelni,mint a nok x kor folott.,Mas nok meseltek tapasztalatukat.

2017. aug. 12. 21:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Mondott ilyet is apukam:,,kislanyom attol,hogy jol erzed magad valakivel,nem kell feltetlenul osszebutorozni,meg gyereket szulni,hanem van olyan is,hogy alkalomszeru talalkozas ,meg ilyenek,,Drasztikusnak hangzik,de van benne valami.Valaki irt itt olyat is,hogy nem kell minden hapsit haziasitani,akivel jo a szex.
2017. aug. 13. 11:27
 22/23 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha egy nőnek mondom, hogy csak azért nem járok vele, mert jó a szex, akkor ki van akadva. De ha egy nő mondja ezt nekem, én kapásból megértem, hogy csak szexelünk és ennyi. Nem gondolok arra, hogy kihasznál. Csak kielégíti a saját szexuális igényeit kapcsolat nélkül. Csak vicces, amikor ugyan ezért elhordják mindennek a férfiakat.
2017. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a dolog is személyiségfüggő. Van, aki piperkőcebb lesz, van, aki elhagyja magát, van, aki meg a munka/magánélet/egyéb foglalatosságok mellett is képes tartani az egyensúlyt. Nem kényelmesedik bele az életbe,nem siránkozik. Én azokat a férfiakat szeretem,akik nem akarnak a koruknál fiatalabbnak kinézni,nincsenek megkeseredve, érdeklődők az életben, nem gubóznak be. Nagyon sok ilyen embert ismerek.
2017. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!