Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mi a véleményetek a kíváncsi bi férfiakról?

Figyelt kérdés

Hogyan viszonyultok hozzájuk?

Mennyire vagytok velük szemben türelmesek?

Az alkalmi szexen kívül más is eltudtok velük képzelni, gondolok itt kapcsolatra, vagy barátságra?


2016. jan. 30. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan úgy mint a melrgekhez. Nagyon úgy mint bàr mejik emberrel. Eltudok képzelni kapcsolatot és baràtságot is. Ezzel semmi gond. Nekrm is volt bi haverom. Sokat segített nekem. Mert ő beld làt mind a làny mind a fiú oldalàra.
2016. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem ítélem el őket, de van egy srác, aki úgy tűnik, hogy kedvel engem, de kiderült róla, hogy ő elég sok lánnyal volt már együtt és nem tudom, velem mi a célja. Én komoly kapcsolatot tudnék csak elképzelni és szerintem, ha szexet szeretett volna, akkor már lépett volna és nem lenne ennyire félénk, viszont a tény, hogy gyakorlatilag orrba-szájba csinálta/csinálja, nem segít bíznom benne. Plusz az, hogy a lányokat is kedveli valahogy ösztönszerűen megbízhatatlanná teszi őt, pedig nem is ismerem és tudom, hogy nem szabadna így elítélnem.

Türelmes lennék vele, hisz én se nyílok meg könnyen, de csak akkor, ha tényleg látom rajta azt, hogy komolyak a szándékai.

Ahogyan már írtam alkalmit nem tudnék elképzelni, de ez a személyes dolgom, mivel ez meleg srácokkal is így lenne, de barátnak biztos elfogadnám. Amíg valaki nem akarja rám erőszakolni a saját nézőpontját és nem akar megváltoztatni, én elfogadom őt is úgy ahogy van.:)

19/m/f

2016. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb barátom egy nős bi srác
2016. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Magam részéről nem kedvelem a bisex pasikat, soha semmilyen kapcsolatot nem tudnék elképezelni melegként egy olyan pasival aki esetleg egy pun.c.iért hagy ott.

Nekem ez nem bocsánatos bűn.

Nem értem milyen nő képes egy olyan férfival együtt élni, aki időnként férfiakat meg kefél.

2016. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!