Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi a velemenyetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a velemenyetek a mostani ferfiakrol?

Figyelt kérdés
Sok ferfi allitja magarol,hogy lassabban oregszik,mint egy no,de en ugy erzem hamarabb elhagyjak magukat.Kulsoleg is,meg szex teren is.,Nem szeretnek olyan gyakran szexelni,mint a nok x kor folott.,Mas nok meseltek tapasztalatukat.

2017. aug. 12. 21:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A férfiak sokkal gyorsabban le amortizálódnak a mai világban,mert amiért 1 nő szét teszi a lábát azért 1 pasinak keményen meg kell dolgozni.Elnézést kérek minden nőtől,de az átlag sajnos ez.Átlagban sokkal sikeresebbek a férfiak mint a nők,pedig nekik nagyobb mértékben kell dolgozni mint 1 nőnek.
2017. aug. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Alex!

Minden elismerésem a tiéd, és maximális tisztelet! De hidd el, te vagy a nagy kivétel és nem az átlag! A ffiak többsége nem csinálja ezt. Akikre a kérdés vonatkozik, azok nagy többsége igénytelen, alkesz munkanélküli. Más, ha egy ffit a munka és az élet visel meg, és más, ha egy igénytelen pöts.

És az utóbbiból van több, hidd el. Egyedülálló nőként sokat ismerkedem, és tapasztalatból írom.

Egyébként 15 éves korom óta dolgozom, munka mellett diplomáztam le, évekig segítettem a családomat anyagilag, most is egyedül tartom fenn magam, és keményen megdolgozom mindenért. Mégis letahadhatnék kb 10 évet a koromból, mert odafigyelek magamra.

Kivételek mindkét oldalon vannak. 😉

2017. aug. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Kedves Alex!!Tipikus himsoviniszta vagy,aki lenezi a noket,mert a legtobb no 3szor annyit gurizik,mint egy ferfi,es nem kell szettenni a labukat.
2017. aug. 13. 08:18
 14/23 anonim ***** válasza:

12# Egyetértek. Hasonló utat jártam be eddig.

Egy kollégám hozta fel egyszer, hogy ő a szexet is fiókba tette, hogy többet bírjon dolgozni, többet bírjon a pénz után menni, ne legyen olyan kimerült. Persze 3 éve az asszony ott hagyta. Akkor nem tudtam, hogy miért, hiszen pénz van bőven, de az ok egyszerűbb, mint gondoltam. 30 alatti vagyok, de nem tudnám magam elképzelni a későbbiekben sem, hogy az aktuális partneremmel ne legyek együtt egy héten több alkalommal is.

2017. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Előző: Férfi
2017. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13. Te pedig egy férfiutáló vagy, az miben jobb?
2017. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy utálja a férfiakat. Inkább azt a helyzetet utálja egy nő, ha nincs kielégítve...
2017. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
A rendszeres,kielegito,szenvedelyes szex,ami hosszu,igen is fontos.Edesapam is megmondta,ha ez nincs ,akkor megette a fene az egeszet.Regen azt mondtak a ferfiaknak kell tobb szex, es az oromlanyokat is nekik talaltak ki.Ezek szerint forditva van.Szerintem az oromlanyokat is a gyorsszexkedvelo ferfiak veszik igenybe.
2017. aug. 13. 10:54
 19/23 A kérdező kommentje:
37 vagyok
2017. aug. 13. 10:55
 20/23 anonim ***** válasza:
#18 Apudnak igaza van. 44F
2017. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!