Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövéren jobban kíván a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövéren jobban kíván a párom - veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok és kb. 80 kiló. Évekig voltam 72 kiló körül, de most még jobban meghíztam. Arányos vagyok (homokóra), de van mindenhol rajtam háj bőven.


Eddig is vonzó voltam a páromnak, de most hogy kövér lettem, látványosan megnőtt az étvágya. Mondja, mutatja, érezteti, hogy még vonzóbbnak tart így, hogy még teltebb lettem.


Persze, középtávon visza kellene fogyni ebből egészségi okok miatt, de ha már így van, egy kicsit szeretném élvezni a megnövekedett figyelmet. De őszintén szólva nagyon fura, hogy pont az tetszik neki, hogy kövérebb lettem, és nem tudom őszinte örömmel fogadni a lelkesedését.


Veletek volt hasonló? Hogy híztatok és a pasitoknak jobban tetszettetek, jobban kívánt benneteket? Ti hogy fogadtátok ezt?


Hasonlóan érdekelne olyan pasik véleménye, akik voltak ilyen helyzetben egy nővel.


25/N



2017. aug. 11. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
Fúj biszex nőként mondom. 164 vagyok és 47kg...
2017. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Jó neked, meg neki;-)
2017. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Először is, attól, hogy valaki felszed bármennyi kilót azon kívül, hogy több lesz a háj, az önmagában még nem egészségtelen dolog. Nem attól lesz valaki cukorbeteg, magas koleszterines meg magas vérnyomásos stb. Érdekes módon a vékonyabb emberek körében is ugyanúgy megtalálhatóak ugyanezekben a betegségekben szenvedők. Akkor itt valami nem stimmel.


Amúgy meg én jómagam is nagyon kedvelem a testesebb, főleg a homokóra alkatú nőket. Szerintem nagyon jól néznek ki.


Szerintem csak örüljetek egymásnak és kész!

2017. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Megértem a párod, én is szeretem ha megbízik egy lány :) 16/f
2017. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen érthető :) Én is a molettebb lányokat szeretem. Bár az én barátnőm több mint 100 kiló. Ha ez jön be a pasidnak, kérdezd meg hogy mi tetszik benne, és ha tényleg imádja a duci nőket, hízzál még ;p.
2017. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!