Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is jobban tetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is jobban tetszett Puzsér kövéren? A túlzásba vitt fogyókúra miatt az arc nyúzottnak tűnik, szóval mikor itt ajánlgatják valakik, hogy úgy vonzóbbak lesznek, vigyázzanak mire biztatják a másikat.

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

férfiként írom, hogy valóban nagyon lefogyott. nekem sokkal szimpatikusabb volt mikor úgy "félúton" járt a fogyásban.

mára úgy néz ki kb. mint egy daganatos beteg...

2017. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Én is férfiként írom, hogy szerintem is jóképűbb volt régebben. Bár a stílusát még mindig nagyon bírom.
2017. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Na, én le voltam maradva, mert nem is tudtam, hogy fogyózott~ Mindenesetre most rákerestem, és szerintem is jobban nézett ki kövéren.

Én nőként mondom ezt. Mondjuk őszintén szólva szerintem nem annyira borzalmas a túlsúly, mint ahogy túldramatizálják, volt már igazán kövér exem, és vele sem a külseje miatt mentünk szét, sokkal inkább a viselkedése tette tönkre köztünk a bizalmat.



21/L

2017. jún. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, most van-e neki szakálla, de hiányzik róla. Nagyon soványítja a sima.

30/f

2017. jún. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Picit átesett a ló túlsó oldalára,de ha elhívna egy kávéra,most se utasítanám el,ha mást nem,a stílusa miatt.
2017. jún. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Először is nem kell meghízni és akkor nem fog lógni a bőre vagy normálisan kell lefogyni. Kövéren se volt szexi, most sem, de ebből a formából egyszerűbb valamit alakítani. Az alkoholtól néz ki inkább nyúzottnak, nem a fogyástól.


N25

2017. jún. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sosem volt jo pasi, es nem is lesz, errol ennyit :D
2017. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rakerestem, mert nem követtem az életét, de szerintem most jobban néz ki. Kövéren egyáltalán nem volt vonzó, sőt. Ha csak a külsejét nézem, én most adnék esélyt neki.


De a személyisége nekem nem szimpatikus.

2017. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az arca az igazából teljesen ízlés kérdése, hogy kinek tetszik, kinek nem, ezen szerintem kár rugózni.

Puzsérral az a gond, hogy hiába fogyott le, nagyon látszik rajta, hogy testedzés az zéró, csak simán éheztette magát, és mivel semmiféle testmozgást nem végzett, ezért még mindig tök puhánynak néz ki. Vékony karok, görnyedt hát, úgy ül ott, mint egy zsák fos..

2017. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyet kerdezni.Mikor nezett ki az az ember egyaltalan valahogy is, nem hogy jol.
2017. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!