Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövéren jobban kíván a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövéren jobban kíván a párom - veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok és kb. 80 kiló. Évekig voltam 72 kiló körül, de most még jobban meghíztam. Arányos vagyok (homokóra), de van mindenhol rajtam háj bőven.


Eddig is vonzó voltam a páromnak, de most hogy kövér lettem, látványosan megnőtt az étvágya. Mondja, mutatja, érezteti, hogy még vonzóbbnak tart így, hogy még teltebb lettem.


Persze, középtávon visza kellene fogyni ebből egészségi okok miatt, de ha már így van, egy kicsit szeretném élvezni a megnövekedett figyelmet. De őszintén szólva nagyon fura, hogy pont az tetszik neki, hogy kövérebb lettem, és nem tudom őszinte örömmel fogadni a lelkesedését.


Veletek volt hasonló? Hogy híztatok és a pasitoknak jobban tetszettetek, jobban kívánt benneteket? Ti hogy fogadtátok ezt?


Hasonlóan érdekelne olyan pasik véleménye, akik voltak ilyen helyzetben egy nővel.


25/N



2017. aug. 11. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Szerencsere nem, es a parom sem hizik.
2017. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Hát nem. Nem jött be ez soha.... nem is fog...
2017. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
naná, annyit mondok ha nem husi a nő, fel sem áll rá..nagyon durva :D
2017. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Fogalmazzunk úgy, hogy szeretem a nőket és nagy is az étvágyam. Ami viszont nekem nem jön be, az a duci nő, egyszerűen nem tudok velük szexelni!!
2017. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Olyan mar volt, hogy egy 170 centis nőt jobban kívántam 58 kilosan mint 48 kilosan, de a 80 kiló, plane 166 centihez, az a teljesen kizárt kategória nálam.
2017. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
attól függ exem az kb 161 lehetett és nem tudom hány kiló volt de nem az a csont vékony volt ha nem az a kicsit husosabb de nekem be jött mert a arca az szép volt és most meg még jobban fel hizott seggén még jobban észre lehetett venni de engem az sem zavarna most kinek mi mindenki mást szeret . de nálam azért aki már ténlyeg az a nagyon kövér az már nálam sem játszik .
2017. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
166 cm-hez 80 kiló az szerintem rengeteg. Nem a párod figyelméről van szó, hanem az egészségedről.
2017. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Biztos viagrát használsz só helyett más magyarázatot nem látok rá miért lenne ilyen.
2017. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Nehogy már érdekeljen az internet véleménye, élvezzétek az együtt töltött időt!

Az internethuszárok fele még nőt sem látott, esetleg csak drogos sarki prostit.

2017. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2017. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!