Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnál egy HIV-fertőzött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy HIV-fertőzött emberrel?

Figyelt kérdés

Lehet nem ez a legjobb topic a kérdésre, csak az első szex előtt mondta el.

Megijedtem és eljöttem, 2 hónapja találkozgatunk. Bunkóság volt otthagyni, tudom. De azért ez lesokkolt.



2017. aug. 10. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
nem
2017. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Gumival kell csinálni akár 2 vel akkor jó de amúgy a HIV már nem annyira kezelhetetlen mint régen
2017. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR ***** válasza:
59%

nem!

minek?

2017. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha megpróbálnád vele akkor nagyon alaposan át kell beszélnetek a dolgokat. A HIV megfelelően betartott gyógyszeres kezelés mellett nem fertőz. Ilyenkor kellemetlen téma ide-oda, muszáj megbizonyosodnod a biztonságodról.

Szerintem nem feltétlenül bunkón viselkedtél, csak egyszerűen nem voltál felkészülve erre az információra.

Ha bizonytalan vagy, keress fel egy orvost, és kérd meg, hogy világosítson fel ezzel a betegséggel kapcsolatban. Elvégre a te egészséged az első.

2017. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jártam is. A csaj félt elmondani de jóval az első szex előtt mondta el. Én olyannal nem járnék és ezért jogosan haragudhatsz rá hogy miért csak akkor mondta el. Neki fokozottan kell magára is és rád is és másokra is vigyázni és bármely kapcsolat alapja az őszinteség. szerintem.
2017. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Utána mindig azon parázhatsz, h elkaptad- e vajon. A következő prtnereid meg azon, h ők elkapják- e tőled vajon, h esetleg te elkaptad.

Hiába a gumi, h mondjuk megujjaz azzal az ujjával, amivel a tökéhez ért pl. Persze sok más variáns is fenn áll.

Túl nagy a veszély. Az életed a tét! Meg másoké is.

2017. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Ha nagyon bejönne az illető, akkor igen. (Tudom, hogy ez nagy döntés, szóval nem a levegőbe beszélek).

Vigyázni kell nagyon, de még ha kis is szakad a hpgumi vagy valami baj történik, akkor is rendkívül kicsi az esélye, hogy heteróként elkapd az illetőtől. Melegeknék kicsit neccesebb, mert anális közösülés esetén a végbél sérülékenyebb, mint a hüvely, így nagyobb a rizikó, hogy baj esetén bejut a vírus.

Amúgy kicsit bunkó volt a pasi/csaj, mert ezt nem szex előtt közvetlenül kellett volna elmondania, hanem azért az action előtt jóval. Így persze, hogy hirtelen ledöbbentél, és megijedtél. Ez súlyos döntés, alaposan át kell gondolnod, mivel magadat és a másikat is nagyon megbánthatod, ha nem. Döntsd el, hogy megéri-e vállani érte a rizikót.

Amúgy neki pedig meg kell értenie, hogy hezitálsz, nem volt bunkó dolog a reakciód, csak váratlan volt a szitu.

2017. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell sérülnie a hüvelynek a vírus fertőzéshez!
2017. aug. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Ha szedi a gyógyszerét akkor nem tud fertőzni. Ha a világ legjobb legyszebb nője és legértékesebb embere lenne akkor vállalnám a kockázatot de amúgy nem.

35F

2017. aug. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

De igen. Mindenképpen kell valami mikrosérülés,amelyen keresztül a vírus bejut a szövetek közé. A hüvelynyálkahártya egy barrier, amely ezt megakadályozza. Ha sérült, akkor megfertőzheti (! - még ekkor sem biztos) a makrofágokat, majd a T-sejteket.

Egyébként bizonyos emberek genetikailag is ellenállóak a HIV vírussal szemben,aka rezisztensek rá. Ezeket most nem azért írom, h mekkora buli a HIV, de tényleg nem feltétlenül ördögtől való gondolat, ha valaki úgy dönt, hogy egy fertőzöttel sueretne kapcsolatot.

2017. aug. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!