Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hiv fertőzött lennél amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiv fertőzött lennél amit egy excsajtól kaptál el mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Ha az ex nem tudta, de azóta új kapcsolata van. Szakítás után 3 évig jártál egy nővel akit megfertőztél neki nincs azóta kapcsolata, azóta eltelt 3 év. De neked van egy 2.5 éves kapcsolatod. Lelkiismereti okokból lefeküdnél az exbarátnőddel aki tőled kapta el a fertőzést, és emiatt nehéz számára az ismerkedés?
2017. júl. 5. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elmennék kezeltetni magam a László kórházba, így gyógyszerekkel évtizedekig teljes életet tudnék élni úgy, hogy gyakorlatilag fertőzésmentes vagyok. Az excsaj(ok)nak is ezt tanácsolnám.
2017. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos, kezelés és igyekeznék mindent megtenni, hogy a vírusszámot alacsonyan tartsam, mert úgy akár életem végéig is ellehetek, gond nélkül.
2017. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#1 jaja:)))))) oszt az összes pénzed erre költenéd hogy életben maradhass, mindjárt nem lennél ilyen könnyelmű.
2017. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3: Nem tudom, te hogy vagy vele, de én fizetem a TB-t.
2017. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze! Csak vannak olyan gyógyszerek amire TB-vel is kifizetsz 20-30ezer forintokat:)
2017. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5: És ez hogy jön ide? A HIV-gyógyszerek 100%-ban térítettek. Ha fogalmatlan vagy a témában, akkor minek okoskodsz?
2017. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak úgy jön ide hogy nem minden gyógyszer az. Bszhatod te az ingyenes HÎV gyógyszered, mert aki meghallja hogy mire szeded, az úgy se fog beengedni az ágyába, ilyenbe senki nem szeret kockáztatni. És lehet okoskodásról brszélni!!!
2017. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7: Onnan indultál, hogy az összes pénzem rámegy, aztán már csak havi 20-30 ezer forint lett (neked tényleg ennyi az összes pénzed?), most meg már "nem minden gyógyszer az". :D Inkább fogadj meg egy jó tanácsot, és csak olyan témában nyilvánulj meg, amihez legalább alapszinten értesz.
2017. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt nem tudtam hogy te havonta 20-30-t simán kiráznál zsebből, csak gyógyszerre!

Persze hogy nem minden gyógyszer ingyenes, pl rákos betegre úgy elmegy havonta 40-ezer - támogatással - mint a szar, tudom miről beszélek!

2017. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Elkaptad az egyik exedtől, utána megfertőztél vele egy másik lányt és most is van egy barátnőd és akit te fertőztél meg azzal kéne lefeküdnöd szánalomból ?
2017. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!