Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek így HÍV fertőzött?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így HÍV fertőzött?

Figyelt kérdés

Volt viszonyom egy férfival tavalyi évben (nem használtunk óvszert, több hónapig voltunk együtt). Júniusban voltunk együtt utoljára. Kb április- május(pontosan már nem emlékszem) a nagyajkaimon megjelentek ilyen pattanásszerű kiütések (pár nap után elmúltak, és nem is tértek vissza, abban az időben elég gyakran borotváltam, plusz jártam szoliba is elég sokat), augusztusban pedig elégé köhögtem pár napig (előtte kb egy hónappal hagytam abba a dohányzást, lehet emiatt). Illetve az alkaromon jelentek meg ilyen kis kiütések (pár darab és magától elmúlt, ezek máskor is előjöttek azóta. Szakítottunk a pasival, mert megtudtam, hogy mellette kb másik két nővel is lefeküdt.

Közben nekem is lett másik párom (vele sem használunk óvszert). Ő amióta együtt vagyunk volt már többször vért adni. Illetve a volt párom is jár (elméletileg, legalábbis azt mondja) plazmát adni.


A fent leírtak alapján lehetek HIV fertőzött az előző páromtól? (őt már többször is megkérdeztem, és azt mondta, hogy nincs mitől aggódnom, szólna, ha van valami)


Nekem viszont alkalmanként vissza- visszatér ez a hülye gondolat, hogy mi van, ha mégsem mondja el, és eltitkolja előlem?


2017. ápr. 20. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetsz.

A véradásnál szűrik ugyan, de a fertőzéstől számított kb. 30 napig nem mutatható ki biztosan, szóval a párod sem 100%-ig biztos.

Menj el szűrni, fél óra alatt megvan, és 3000 forint a gyorsteszt.

2017. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akinek ennyi esze van,hogy nem védekezik egy idegennel az meg is érdemli a sorsát!! Még terhes is lehetsz!!- Édes Istenem,hogy lehet valaki ennyire hülye??!!!
2017. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!