Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarják tudni az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják tudni az emberek hány emberrel feküdtél le?

Figyelt kérdés

Már többször észrevettem, hogy szinte egy idegennel vagy csak nagyon rövid ideje ismert, vagy távoli baráttal folytatott beszélgetés alatt feljön a szex téma. És mindig megkérdezik hogy akkor hány pasival voltam már. Ilyenkor nem akarok válaszolni mert ez magánügy és senkire nem tartozik. Ilyenkor megsértődött fejjel közlik hogy de ők is elmondták. De én nem kértem őket és azért kérlek szeretném eldönteni én kivel mit osztok meg. Miért akar mindenki mindent tudni??


Ti is tapasztaltatok hasonlót?


21L


2017. júl. 22. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok sracnak izgato egy lany szajabol hallani hogy "engem mar 6-an megdugtak"
2017. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kérdezték meg.
2017. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert ha nagy a szám és mellettő nő vagy, akkor elkönyvelnek k.rv@nak, ha férfi, akkor pedig csődörnek! ;)
2017. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Kíváncsiak az emberek, én általában kevesebbet mondok, aztán ha bizalmasabb kapcsolatban leszünk, akkor elmondom az igazat :D

22/L

2017. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Mert roha.t undorito mikor egy 25eves csajban 30an voltak mar... egy szűz a csucs es minel kevesebb annal jobb...34f vagyok es 20evesen ugyanigy gondolkoztam..
2017. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván én is meglepődnék ha egy korombeli több mint 20-30 pasival volt, mert nekem ne mondja hogy az mind szerelem volt.... De akkor sem tartozik rám. Közeli barátaimmal megosztom a dolgaimat de mégsem beszéljük ki a legapróbb részletekig a dolgokat. Senki semmi köze hozzá. Mellesleg nem mindegy, hogy 3 vagy 6 pasival voltam? Vagy akár 1-el?
2017. júl. 22. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt szeretnék megtudni, hogy nem vagy-e éjszakai pillangó.
2017. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert lány vagy és sok hétköznapi ember valójában felszínes ostoba gyökér és a nők értékét használtságban méri. Mint egy kabát, ahogy mondani szoktam. Szűz - új - sokat ér. Nem szűz - használt - kevesebbet ér. Sok fiúval volt - agyonhasznált - kukába vele, nem ember. Szóval sok ilyen gyökér emiatt akarja tudni. Én puszta kíváncsiságból akarnám tudni mert így kb be tudnám lőni h mennyire vagy tapasztalt és mennyire kéne odatennem magam ahhoz h elvarázsoljalak az ágyban.

28F

2017. júl. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én eddig kb 20 nővel voltam de 1000-el szerettem volna és ha meglenne az 1k vagy több akkor sem érezném magam alávaló embernek. Ha a boltban 6 db a választék akkor kiválasztod a legmegfelelőbbet majd megveszed, de ha később máshol látsz jobbat akkor lecseréled. Egy párnál ez sokkal bonyolultabb dolog így inkább találjam meg a legjobbat és próbálkozzak sokat.
2017. júl. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!