Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sajnos elég perverz a fantáziá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos elég perverz a fantáziám és nem merem elmondani a mostani kapcsolatomnak pedig nem vagyok fiatal de tartok tőle hogy nem venné jó néven! Mit szólnatok hozzá ha valaki igy kinyilvánitaná nektek hogy kissé eltérő az igenye?

Figyelt kérdés

Nőkhőz szolna a kérdésem milyen reakciót váltana ki belöletek ?

Illetve mit tehetnék ??

Hetero férfi vagyok ..



#anális #segédeszköz #BDSM #eröszakosabb szex....
2017. aug. 10. 11:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es lehet hogy igy van ilyen egy jó kapcsolat de ez az igény legtöbbszőr a férfiaknak van es nagyon ritka a nőknél!
2017. aug. 10. 12:17
 12/21 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, én ennél extrémebb dolgokat is csináltam/ csinálok a párommal, volt párjaimmal. Amiket írtál min. 5 nő bevállja 10- ből, ha szeret, ha ügyesen adod elő, és te is viszonzod az ő vágyait...mert nekik is vannak ám;-)
2017. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire nyitott vagy prűd a barátnőd! Ezt te tudod. En pl nagyon szeretném, ha a barátom (ugyancsak friss kapcsolat) elmondaná mi izgatná az én izgalmamon túl, mert nagyon szeretnék neki olyan örömöt okozni, amilyenre vágyik. Amennyiben az én örömömmel összeegyeztethető :)
2017. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd el neki. En orulnek,ha perverz pasim lenne a jovoben,de ez en vagyok.
2017. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges párkapcsolatban mindent meg lehet beszélni.
2017. aug. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

En orulnek ha a pasim ilyen otletekkel allna elol ;)

Bar ez szemely fuggo:)

Beszeljetek rola!

En evek utan tegnap mondtam el neki hogy szeretnem kiprobalni az anal sexet. O meg azt mondta hogy nincs semmi jonak az elrontoja ;) :D

2017. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én normál és BDSM ágon is ismerkedtem egész életemben, és elég sok volt az a kapcsolat, ahol tök normál kapcsolat később full bdsm-re váltott, mert kiderült út közben, hogy a lány is szereti, vagy érdekli. Mindenképp szólni kell szerintem erről a párodnak, megkérdezni, hogy mi róla a véleménye, mert te szereted, aztán meglátjuk. Legrosszabb esetben kerestek mást mindketten. Elég sok hal úszkál a tengerben.

30F

2017. aug. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam el neki csak elkezdtem csinálni azokat, amiket felsoroltál, aztán rákérdeztem, hogy tetszik-e neki. Kivéve az análnál mert ott nem vágtam be neki rögtön, hanem csak arrafelé kalandoztam. Sajnos egyik sem tetszett neki 😅
2017. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%
A realitás nem azonos a vágyálmokkal, kompromisszum van, az ember visszavesz a vágyaiból.
2017. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én lennék a legboldogabb nő. mert engem vonz férjemet sajnos nem..

Valld be,szépen tálald , azon sok múlik.

Ne ömleszd rá az egészet, szépen fokozatosan adagoljad :))

2017. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!