Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sajnos elég perverz a fantáziá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos elég perverz a fantáziám és nem merem elmondani a mostani kapcsolatomnak pedig nem vagyok fiatal de tartok tőle hogy nem venné jó néven! Mit szólnatok hozzá ha valaki igy kinyilvánitaná nektek hogy kissé eltérő az igenye?

Figyelt kérdés

Nőkhőz szolna a kérdésem milyen reakciót váltana ki belöletek ?

Illetve mit tehetnék ??

Hetero férfi vagyok ..



#anális #segédeszköz #BDSM #eröszakosabb szex....
2017. aug. 10. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi a fantáziád, hogy nem mered felvállalni?
2017. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nekem is izgató lenne amire a partnerem vágyik. Lehet hogy élvezném, csak magamtól nem jut eszembe. Szerintem mondd el neki.

Nekünk is megírhatod, milyen perverz dolgokra vágysz. Adj néhány ötletet.

2017. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Mi a kérdés?
2017. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyban függ attól, hogy miről fantáziálsz. Így nehéz bármit mondani.
2017. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Én egy dolognak nem örülnék: a titkolózásnak.

Az egyenesség híve vagyok. Főleg, ha már elvileg szeretitek egymást, elvileg egymás mindene vagytok, akkor nehogy már titkolózni kelljen... El kell mondani, ez is hozzád, a személyedhez tartozik.

Aztán lehet, hogy tetszeni fog neki.

Ha meg nem, akkor sem dől össze a világ. Meg kell vitatni, hogy ez neked mennyire fontos, illetve hogy neki ez mennyire tolerálható, és ha nem sikerül konszenzusra jutni, akkor okoz-e a jövőben olyasmi hiányérzetet ez, ami miatt esetleg mégsem ez lenne az a kapcsolat, amiben a jövődet elképzeled.

Tessék kommunikálni, ez a lényeg!

2017. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igazad van kedves utolsó kommunikáció az alapja!

Sajna igy lett vége a korábbinak!

2017. aug. 10. 11:19
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem árulja el? Lehet, hogy az örök élet titka....( Brájen élete- Monty Python)...;-)

Szóval nyögd ki már végre...

2017. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ami már a sima szextől eltér mint peldaul a erőszajkosabb szex ,bdsm ,anál,segedeszközök stb...
2017. aug. 10. 11:40
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Amiket irtal, ebben semmi extrem nincs. Tok altalanos egy jo kapcsolatban...
2017. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
ez semmi, én arra vágyok, hogy szagolgassam a lábát a lánynak
2017. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!