Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, zavarna titeket az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna titeket az hogy ha egy eddigi fiú barátotok már nem csak barátként gondolna rátok?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk ismerősök, és mindenben támogatjuk egymást. Még a pasiskról is az én véleményemet kéri ki, jó a bizalom közöttünk csak az utóbbi időben elkeztem érezni iránta. Talán már belé is szerettem csak ezt még magamnak sem vallottam be! Tetszik nagyon de féltem a barátságunkát is. Ti megsértődnétek ha kiderülne, mit tennétek? 23/F

2017. aug. 10. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Megbeszélném veled, hogy én, nem így érzek. Ha el tudod fogadni és tovább tudsz ezen lépni, akkor továbbra is barátok maradhatnánk, ha nem, akkor megszakítanám a barátságot.
2017. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Haver, te már friendzone-ba vagy ha a pasikról is a te véleményedet kéri ki. Résztvétem, R.I.P., ezt elkéne felejteni, sajnálom.
2017. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!