Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet a pénisz implantátum műtét? Örülnétek ha a barátotok bevállalná?

Figyelt kérdés

14 cm nekem. Mindig is frusztrál, hogy 23 évesen ekkora mert tudom, hogy ha nem is vallják be a lányok, férfiasabb a nagyobb és én is magabiztosabb lennék tőle. Van egy új eljárás az Egyesült Államokban amitől 20 cm lenne. Úgy gondoltam befektetek egy ilyenbe ( 3 millió forint ). A műtét 95%-ban sikeres.


Lányok örülnétek ha a barátotok ekkora mérettel bevállalná ezt a műtétet?


2017. aug. 6. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 14cm pont jó.

Vagyis nekem az már tökéletes ha jól tud dugni a tulajdonosa, bár ez nem függ össze a farok méretével kicsivel is lehet nagyon jót szexelni.

19/L

2017. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 centivel mi a probléma?!
2017. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 milla manapság aprópénz. Csináltass egyből kettőt.
2017. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám be, 5% az esély hogy életre tönkremegy a szexuális életem. A csajok nagyrészét meg nem érdekli a méret, 14 centivel már tudsz jól dugni.
2017. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 centi kevés? Te hülye vagy ...vagy nem 14 az a 14. Van faroknyújtó, vegyél inkább olyat. Az implantátum az impotenseknek lett kitalálva.
2017. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férjemnek is kb ekkora farka van. Tegnap a tövére húztam egy péniszgyűrűt úgy oboáztam. Olyan kemény és annyival nagyobb lett neki,hogy fájt az együttlét. A legtöbb nőnek ideális ez a méret,ne ökörködj és ne kockáztasd az egészséged. Sok-sok gyakorlattal és őszinteséggel kitapasztaljàtok,kinek mi a jó és nem fog vàgyni 20 centis brokira. Neked pedig simàn visszaadja az önbizalmadat,ha a pàrod mindig elélvez.
2017. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!