Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! 168 centi vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! 168 centi vagyok, vékony és 14.5 cm csak a péniszem? Ti járnátok / szexelnétek valaha ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

19 éves szűz vagyok, s bár nem kifejezetten csúnya, de nem is jóképű...


Légyszí kort is írjatok, köszi!


2017. aug. 1. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Biztos nem fognak mert nagyon gyengén tudod eladni magad.

Gondolom élőben se vagy jobb....ha pinát akarsz akkor oda kell tenned magad tökmind1 hogy nézel ki.

2017. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Azért vagy szűz, mert nincs önbizalmad.

Több magabiztosság, 160 körüli csajokkal kezdj, és minden rendben lesz!:)

2017. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Hát figyelj,attól függ.

Ha úgy indítasz,hogy szia,közepesen csinos srác vagyok,alacsony,vékony és még a péniszem is kicsi,de szánj meg és feküdj le velem,mert már úgyse hajlandó rá,akkor nem.

Ha viszont úgy indítasz,hogy azt helyezed előtérbe,hogy mi érdekel,mik a hobbijaid,érdeklődési köröd,terveid stb,akkor ige.

Egyedül akkor lehetsz bajban,ha az életed nem szól másról,mint az önsajnálatról a 4 fal között,mert abban nincs semmi érdekes.

2017. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Már a kérdésből látszik, hogy semmi önbizalmad nincs. A magasságoddal nem tudsz mit kezdeni, de járj el edzeni (a csajok nagy része nem szereti a vékony srácokat), adj magadra, légy magabiztos, add elő magad jól és jóval több sikered lesz.
2017. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
A magasságodhoz illik a péniszed hossza... Nem mintha bár mi köze lenne a kettőnek egymáshoz ...😀
2017. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Ember, nekem 173 centivel van 13 centis farkam, úgy, hogy mellesleg rohadt izmos lábaim vannak, szóval mégjobban eltörpül mellette, mégis volt már több, mint féltucat nőm, akiket rendesen helyben hagytam, még nálam magasabb is.
2017. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Párom 165 cm 13 cm pénisze

Több mint 2 éve vagyunk együtt

Tökéletesen kielégit

Végre én is élvezem a szexet. És nem csak összeszorítom a fogaimat a fàjdalomtól amit a nagy és vastag pénisz okoz.

23 N

2017. aug. 1. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a nagy vastaggal volt a baj! A gyerek volt béna hogy nem izgatott fel....
2017. aug. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem alacsony vagy. A pénisszel nincs gond, de én 180 cm alatti pasival nem igazán foglalkozok.
2017. aug. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok magas csaj szereti az alacsony pasikat és valakinek elég az a 14,5 cm csak legyen több önbizalmad.

Ha privátban küldesz képet magadról (arcodról intim képet nem kérek ilyen helyen senkitől) akkor elmondom a véleményemet.

24/L

2017. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!