Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van köztetek olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van köztetek olyan aki szereti ha sex közben ki van szolgaltatva? Megkötozes. Szem be kötés?

Figyelt kérdés
Korral írj
2017. júl. 23. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Csapda! Ta ta tagolni ta ta ta nulsz? Szem be kö tés így helyes.
2017. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi a csapda?

Sajnos mobil kijavitva és így írta én meg nem ellenőriztem.

Kivancsi volnék rá.

2017. júl. 23. 09:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Pár kamus ide ír , hogy szereti, attól nem lesz jobb neked, itt az oldalon csak kamus kis tini lányok írják magukról, hogy szeretik ezt közben meg sírnak az első keményebb szótól is... azt hiszik menő , de fogalmuk sincs a dologról. Vagy a másik fele, hogy kamus homokosok írnak lányként.
2017. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam, mint a 3-as. Tiszta kamu ez az oldal sokat ne várj tőle.
2017. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De abban mi a jó ha hazudik valaki?

Miért jo az?

Engem annak.kapcsán érdekelt mert több ismerősöm mondta hogy sok nő igényli ezt a dolgot. Én nekem volt exem is imádta ezen formákat. Nekem is.tetszik. De olyate nem szeretnék hogy egy ilyet nem kedvelő lányra eroltessem a vágyam.

És olyat keresnék aki szereti

2017. júl. 23. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:

#3

Talàn megbántották a kicsi érzékeny lelkedet? Én lány létemre elég sok csajjal beszélgetek itt és hidd el, hogy nem kamu emberkék. Tiszta szánalmasak vagytok, hogy minden válaszom után kapok 10-15 privátot. Na puszi!

2017. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Kittike kevés nagyobb kamugép van itt nálad :))
2017. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már találkoztam innen szub lánnyal.

Attól nem kamus valaki hogy nem alázkodik meg előtted 5 perc alatt. Hetekig szoktam levelezni valakivel mielőtt találkoznánk, és személyes találkozónál is hagyok neki annyi idöt amennyi szükséges. Sőt akkor se nyafogok ha 5 talalkozó utan derül ki hogy nem illünk össze. Hozzáállás kérdése minden.

2017. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szem bekötés jöhetne, de a megkötözés nekem már túl sok.
2017. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előfordul hogy párom lefogja a kezeimet (szerintem a megkötözéstől nem áll messze :D ), vagy a hajamnál fogva nem hagy mozgásteret, de nekem bejön. Szembekötés nem tetszene, mert imádom nézni mi történik éppen

25N

2017. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!