Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet szerelmi kötés?

Lehet szerelmi kötés?

Figyelt kérdés

Évek óta szakítgatunk de már 7x-re..valami mágnesként vonz..az jutott eszembe lehet kötés van rajtunk: volt egy ezotériával komolyan foglalkozó női ismerőse aki tanúja volt hogy párom mennyire nem viselkedik velem korrektül...bár szeret..ahogy itt olvasgattam felmerült nem-e az ő keze van a dologban?? T.i. rendez párterápiát is otthon magánjelleggel odaköltözteti a klienseit...volt már aki öngyilkos is lett sajnos..szóval a csaj gáz.

Hogy lehet ezt megtudni és kivel lehet levetetni? Ilyen DonPadavan mestereket ne írjatok légyszi..!

Köszönöm!


2017. júl. 19. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ne fizess ezért senkinek! - oldd meg magad.

Tagadd a kötést és úgy gondolj a másikra, hogy semmiben nem akarsz vele közös dolgot.

.

A akarat teremtő erő, az erős tagadás megsemmisítő erejű.

2017. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:)) Köszi! igen, tudom... hozzá kell tennem poénból csináltam én is ilyet két ceruzával és egy gumival! mert az jelképezte a kapcsolatunkat leginkább:P úgymond, de viccen kívül ezeket ha levetetném :D egy MÉH-telep is kevés lenne?


Arra rájöttem hogy működik: amikor "megcsináltam"..belém nyilalt hogy tényleg ezzel a bolonddal akarnék lenni egész életemben?? És tudom hogy AZ a vonzó amit nem kaphatsz meg ..lehet utána ezért kepeszt majd utánam!!:D

Színtiszta pszichológia az egész némi hókuszpókusszal..


De mi van ha mégsem?:P:D


valaki írta hogy valaki ingyen leveszi, meg ért hozzá...amolyan pszichonéni lehet:P...Én arra lennék kíváncsi mit mondana ha azt mondanám hogy jöttem kötni látná hogy VAN rajtam mert olvastam ilyenről itt...jó alaposan ki kéne ahhoz faggatnia hogy rájöjjön ez vajon hogy müxik akkor??? :)


:)

2017. júl. 19. 10:41
 3/7 A kérdező kommentje:

jaaaa én azzal a módosítással "csináltam " meg a kötésemet hogy kizárólag szabad akaratukból maradjanak egymás mellett.

Azóta nincs ceruza az irodánkba és az anyámba küldenek ezért a kolléganők mert nem vagyok hajlandó a kötést szétszedni ...:D !:D

2017. júl. 19. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik semmiféle kötés, egyedül te nem vagy hajlandó elengedni.
2017. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem állítanám mert van másik kapcsolatom, ami komoly!!


Csak eljátszottam a gondolattal ha van ilyen akkor lehet működik is..:) ...

2017. júl. 19. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Az sem ezós hókuszpókusztól lett komoly, így de, biztosan állíthatod.
2017. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet ,és egy másik médiummal lehet levetetni.
2017. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!