Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek a nimfomániámmal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete Meggy kérdése:

Mit kezdjek a nimfomániámmal?

Figyelt kérdés

Amióta csak elvesztettem a szüzességemet (6 éve), folyamatosan szexelni akarok. Az akkori párommal 3 évig voltam együtt, de sosem elégített ki, nem is érdekelte különösebben. A következővel 4 évig voltam, de csak az első hetekben volt jó vele, akkor nagyon odatette magát, és én nagyon élveztem, de aztán eltunyult, és még 4 évet lehúztam mellette úgy, hogy a végén már egyáltalán nem kívántam, mert minek, ha úgyse akar nekem örömet szerezni.

Megjegyzem, soha nem csaltam meg őket, még csókkal sem. Én velük akartam kiteljesedni, csak nem jött össze. Egész nap a nyakukon csüngtem, de ők nem akarták annyiszor, amennyiszer én, és felhúzva maradtam. Évekig csak tűrtem, aztán leléptem, mert ezt hittem, találok majd egy igazi férfit, aki képes rá. Nyilván más gondok is voltak velük, csak ezt itt nem részletezném, mert nem ide tartozik.


Elkezdtem ismerkedni egy sráccal, akibe iszonyat mód belezúgtam, és azt hittem, ez a hatalmas tűz már elegendő lesz, de úgy dugott meg, mint egy prostit, aztán el is hagyott. Nagy nehezen esett csak le, hogy nőcsábász volt.

Az utána jövővel már óvatosabb voltam, nagyon vigyáztam, nehogy ő is átverjen, de ő még profibb volt, mint az előző, vagy az is lehet, hogy csak én vagyok még mindig ennyire naiv, nem tudom. Ő is lelépett utána.

Annyira kikészültem, hogy állandóan felhúzva hagynak, hogy úgy döntöttem, többé nem fogok lefeküdni senkivel, amíg nem tudom 100% biztosra, hogy nem hagynak el. Csak az a baj, hogy amíg ennyire ki vagyok éhezve, nem bírok majd nekik nemet mondani, ami megrémít.

Van egy barátom, aki bedobta, hogy mit szólnék egy barátság extrákkal kivitelezéshez. Eleinte nem akartam, mert érzelmek nélkül el sem tudtam képzelni, de végül belementem, hátha lenyugtat kicsit, és majd ha már nem vagyok ennyire naiv meg kiéhezett, nem fognak még egyszer kihasználni, és újra randizhatok.

Csak az a gond, hogy még vele sem elég jó. Pedig ő tényleg odateszi magát, sosem hagy felhúzva, de az a baj, hogy érzelem nélkül alig tudok elmenni, vagy egyáltalán nem tudok. Jó vele, kedves és önzetlen, de mégsem elég. Éjjel-nappal reszelnék, de annyit egy férfi sem bír, többel meg nem fogok, nincs az az isten. Már az is meredek tőlem, hogy egy baráttal csinálom, akibe nem vagyok szerelmes, de úgy éreztem, ha visszautasítom, meg fogok őrülni. Masztizni majdnem minden nap szoktam, de nyilván az sem elég.

Mit csináljak szerintetek? Miért vagyok ennyire éhes? És hogyan oldjam meg, hogy lenyugodjak végre? Félek, ha megtalálom az igazit, az sem fog tudni annyit teljesíteni, amennyi nekem kell, és elhagy, mert nem érzi férfinak magát.

Már bőgni lenne kedvem, annyira nehéz ez a helyzet. Folyamatosan írogatnak nekem, randikra hívnak, és bármelyikkel lefekhetnék, mert úgyis tudom, hogy csak ennyit akarnak, de nekem nem erre van szükségem. Nem akarom ilyen emberekkel bemocskolni magam, már ez az 5 is nagy szám, nem akartam soha ennyi pasival lefeküdni. Tudom, hogy az élet nem lányregény, és nem találjuk meg egyből az igazit, de hogy én még mindig nem találtam meg, ez kiborít.



2017. júl. 21. 16:49
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Na hát akkor csak nem irreálisak az elvárásaim.
2017. júl. 21. 18:54
 32/38 anonim ***** válasza:

Én is írtam privátot de lesz*rtad*, pedig nem olyan volt. Ilyenkor sosem értem hogy miért várják el emberek hogy még én erőlködjek hogy segítsek neked, mikor neked van problémád, de oké.


Amit te leírtál annak semmi köze a nimfomániához, előbb művelődj valamiről mielőtt használod de ezen most lendüljünk túl.


Már az írásodból és a válaszaidból is kiderül hogy idegen taszító vagy (ne írjatok privátot mert helyzeti előnybe kerültök, titok). Szivem ha f**zra vagy éhes akkor az látszik rajtad hidd el nem titok*, ha csak a "nimfomániád" mellé nem vagy pszichopata hogy ezzel becsapd az embereket, ezt viszont kétlem.


Miért is vagy taszító. Elve már az hogy ha itt valaki ír neked privátot azt feltételezed hogy ő egy leendő barát jelölt, viszont már is hátrányba vagy és jujj. Eltudom képzelni milyen lehetsz az életbe, akárki férfi nemű szóba áll veled már is azt várod tőled hogy legyetek szerelmesek és adja neked életét. Az ilyenektől kiráz a hideg és egész biztos vagyok benne hogy a korodbeli 25 éves egyetemista/pályakezdő fiatalokat sem vonzana az a lány aki ilyen hirtelen elhatározottságot vár. Így ne is várj senkitől semmit, tipikusan sztereotípiája vagy az őrült szingliknek akik mindenkivel már házasságot akarnak kötni.


Mit kell tenni? Neked kell elhatároznod saját magad. Az agyunk irányít és nem a testünk. Ha úgy döntesz hogy nem veszed figyelme a felizgulást, akkor nem. Ha úgy döntesz hogy nem fekszel le már az első randin (ha így van akkor megint csak nem is értem hogy mit vársz) akkor nem fogsz lefeküdni. A tested nem fog saját kénye kedve szerint odavetődni és a puncid sem fogja étvágyát a f**kával csillapítani. Minden ezen múlik. Ne akard ilyen kényszeresen a saját magaddal való elégedetlenséged mások szeretetével kompenzálni. Ha magaddal rendbe lennél, nem lennél szeretet hiányos, ha nem vagy az nem vagy ilyen erőszakos, erőltetett, ijesztő. Ha nem vagy ijesztő jönnek a pasik. Ha nem adod oda magad rögtön szelektálódnak. Ha szelektálódtak akkor már is ott egy igazi esély egy barátra aki TALÁN az az ember akire vágysz. Ha nem, akkor el kell engedni és élni tovább az életed, nem másoktól kell elvárni a segítséget. Jó ha segítenek, de amit te kérsz az túl sok.


25 éves vagy könyörgöm, fiatal(ok) miért kell egyből ásó, kapa szerelem, miért nem lehet jól érezni magad, igényes körülmények között dugni, szórakozni, bulzini, barátokkal, rá érsz még egy EGÉSZ ÉLETET leélni egy másik ember társaságában. Tudom most újnak számít, de hidd el hogy azt is meg lehet és meg is unják!

2017. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Én nem várom el, hogy egyből a lábaim elé hulljanak! Sosem vártam el, hogy rögtön úgy kezeljenek, mintha a párjuk lennék, nem zártam ketrecbe őket. Sőt, már néha a visszájára is fordult, hogy ők voltak megsértődve, hogy miért nem keresem őket. De ha meg keresem őket, akkor az a bajuk, hogy rájuk akaszkodok.

Azt viszont elvárom, hogy szex után ne lépjenek le, ne kezdjenek el hazudozni, bunkóskodni. Ha már odáig jutunk, hogy valakinek odaadom magam, tiszteljen már meg, hogy legalább egyenesen megmondja, hogy miért nem akarja tovább folytatni.

2017. júl. 21. 20:26
 34/38 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező szóval lényegileg a szexpartnereddel nem vagy megelégedve, így nyilván nehezen fog összejönni az orgazmus, mert stresszelsz. Már csak ezért is érdemes volna akár a privik között is válogatnod, hátha találsz olyat, ki, ha szerelmet nem is, de addig is hosszú távon rendszeres szexet tud nyújtani.
2017. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Nem fogok idegenekkel szexelni. Vele is csak azért, mert régi barátom, amúgy őt is elutasítottam volna. Egy idegennel még annyira sem élvezném, tudom jól.
2017. júl. 21. 21:10
 36/38 anonim ***** válasza:
26%
Ez esetben további jó stresszelést és szenvedést :)
2017. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A nimfománia egy súlyos betegség.

Nem hiszem, hogy rendes módszerekkel gyógyíthat ez az abbráció.

Sosem hűséges, sosem kielégült és ami a legfontosabb, sosem hálás egy ilyen nő...


Én messze elkerülöm az ilyen hálátlan egyedeket, ahogy a kérdező is, mind beképzelt.

Halálra van ítélve az ilyen ember

2017. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Soha nem léptem félre, még akkor sem, amikor elégedetlen voltam. Urambocsá, nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok, könnyebb lenne kisebb igényekkel, de ez van.
2017. júl. 22. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!