Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek a nimfomániámmal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete Meggy kérdése:

Mit kezdjek a nimfomániámmal?

Figyelt kérdés

Amióta csak elvesztettem a szüzességemet (6 éve), folyamatosan szexelni akarok. Az akkori párommal 3 évig voltam együtt, de sosem elégített ki, nem is érdekelte különösebben. A következővel 4 évig voltam, de csak az első hetekben volt jó vele, akkor nagyon odatette magát, és én nagyon élveztem, de aztán eltunyult, és még 4 évet lehúztam mellette úgy, hogy a végén már egyáltalán nem kívántam, mert minek, ha úgyse akar nekem örömet szerezni.

Megjegyzem, soha nem csaltam meg őket, még csókkal sem. Én velük akartam kiteljesedni, csak nem jött össze. Egész nap a nyakukon csüngtem, de ők nem akarták annyiszor, amennyiszer én, és felhúzva maradtam. Évekig csak tűrtem, aztán leléptem, mert ezt hittem, találok majd egy igazi férfit, aki képes rá. Nyilván más gondok is voltak velük, csak ezt itt nem részletezném, mert nem ide tartozik.


Elkezdtem ismerkedni egy sráccal, akibe iszonyat mód belezúgtam, és azt hittem, ez a hatalmas tűz már elegendő lesz, de úgy dugott meg, mint egy prostit, aztán el is hagyott. Nagy nehezen esett csak le, hogy nőcsábász volt.

Az utána jövővel már óvatosabb voltam, nagyon vigyáztam, nehogy ő is átverjen, de ő még profibb volt, mint az előző, vagy az is lehet, hogy csak én vagyok még mindig ennyire naiv, nem tudom. Ő is lelépett utána.

Annyira kikészültem, hogy állandóan felhúzva hagynak, hogy úgy döntöttem, többé nem fogok lefeküdni senkivel, amíg nem tudom 100% biztosra, hogy nem hagynak el. Csak az a baj, hogy amíg ennyire ki vagyok éhezve, nem bírok majd nekik nemet mondani, ami megrémít.

Van egy barátom, aki bedobta, hogy mit szólnék egy barátság extrákkal kivitelezéshez. Eleinte nem akartam, mert érzelmek nélkül el sem tudtam képzelni, de végül belementem, hátha lenyugtat kicsit, és majd ha már nem vagyok ennyire naiv meg kiéhezett, nem fognak még egyszer kihasználni, és újra randizhatok.

Csak az a gond, hogy még vele sem elég jó. Pedig ő tényleg odateszi magát, sosem hagy felhúzva, de az a baj, hogy érzelem nélkül alig tudok elmenni, vagy egyáltalán nem tudok. Jó vele, kedves és önzetlen, de mégsem elég. Éjjel-nappal reszelnék, de annyit egy férfi sem bír, többel meg nem fogok, nincs az az isten. Már az is meredek tőlem, hogy egy baráttal csinálom, akibe nem vagyok szerelmes, de úgy éreztem, ha visszautasítom, meg fogok őrülni. Masztizni majdnem minden nap szoktam, de nyilván az sem elég.

Mit csináljak szerintetek? Miért vagyok ennyire éhes? És hogyan oldjam meg, hogy lenyugodjak végre? Félek, ha megtalálom az igazit, az sem fog tudni annyit teljesíteni, amennyi nekem kell, és elhagy, mert nem érzi férfinak magát.

Már bőgni lenne kedvem, annyira nehéz ez a helyzet. Folyamatosan írogatnak nekem, randikra hívnak, és bármelyikkel lefekhetnék, mert úgyis tudom, hogy csak ennyit akarnak, de nekem nem erre van szükségem. Nem akarom ilyen emberekkel bemocskolni magam, már ez az 5 is nagy szám, nem akartam soha ennyi pasival lefeküdni. Tudom, hogy az élet nem lányregény, és nem találjuk meg egyből az igazit, de hogy én még mindig nem találtam meg, ez kiborít.



2017. júl. 21. 16:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia..

Nos, mivel nimfo vagy így nem tudsz nemet mondani, de azt sem akarod, hogy "kihasználjanak". Én azt addig értem, hogy neked érzelem is kell a szexhez, vagyis.. hogy pont te magad cáfoltad meg, hogy megy anélkül is. Épp most szexelsz a barátoddal, bár azt mondod alig van orgazmusod, pedig jó partner.

Furi egy helyzet ez. Szerintem kezeld picit lazábban a szexet, és próbálj meg ne úgy rágondolni, mint ha ez valami ördögtől való dolog lenne.. nem azt mondom, hogy kefélj fűvel fával, vagy, hogy dugasd magad halomra, mert nyilván nem kell rib ncnak lenni.. hanem azt mondom, hogy aki felé vonzalmat érzel annak nyiss, és ne kösd ennyire erősen az érzelmekhez a testi kapcsolatot.

Sajnos sokszor van, hogy akivel jó a szex azzal amúgy nem passzoltok párként, és vica-versa


És visszatérve a nimfomániádra.. pontosan tudom miről beszélsz, nekem volt nimfo barátnőm, egy vörös hajú, iszonyat jó testű csaj, megismerkedtünk, szexeltünk, és nem tagadom, olyan soha senkivel nem volt még a szex mint vele.. mert iszonyat látszott rajta, hogy élvezi, hogy akarja, hogy őrülten kíván, megőrül érte.. és ez olya szinten izgató volt, hogy az nem igaz. De! Az a mennyiség amit kívánt azt nem lehetett bírni.. nem azért mert összeestem volna, hanem mert már fájt a farkam :D de komolyan.. amikor megdugod a nőt, de úgy istenesen, negyed órára rá, már újra fogdossa a farkad, és azon könyörög, h újra csak had szopjon le, és elkezdi izgatni magát előtted, vagy tolat bele a farkadba.. na az nagyon jó elképzelve, de mikor frankón ebben a helyzetben vagy és heteken át tényleg csak a kefélésről szól az életed, és a csajnak ez sem elég.. akkor ez már a jóból is megárt a sok kategória. Van sok nagyszájú srác aki le puhapö**özik ezért, de a nimfomán csajokat egy embernek hosszútávon nem lehet kielégíteni.

2017. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
26%
Mégis mit becsülnék azon, aki mással hempereg, miközben velem randizik és közben előadja, hogy neki milyen sz.ar? Egek, nőjj már fel! Keress fel egy szexuálpszichológust először!
2017. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
22-es, a randit úgy képzeld el, hogy beszélgetünk pár órát, leszűrik, hogy nem dughatnak meg azonnal, és elszaladnak. Most akkor miért is éljek cölibátusban?
2017. júl. 21. 18:10
 24/38 anonim ***** válasza:
Esetleg pár sem érdekelne?;-)
2017. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

23-as, te most édeshármast akarsz, vagy mi?

21-es, köszi hogy ezt leírtad, tanulságos. Én azért ennyire nem vagyok elvetemült. Nekem az lenne jó, ha mondjuk átjön délután, lenyomunk egy menetet, aztán este még egyet, és reggel. Arra azt mondanám, hogy na ez elég volt. De nincs hozzá kedve. Ennyire irreálisak az igényeim?

2017. júl. 21. 18:16
 26/38 anonim ***** válasza:

21-es vagyok.

Nem mondom, hogy irreális. Bár a napi 3 azért nem kevés.. főleg akinek mondjuk pont reggel nem magas a libidója.. én úgy vagyok vele pl, hogy reggel egy laza pipa, vagy puncinyalás még oké, de szex nem kell, mert akkor nem leszek topon napközben. Amikor meg már csak otthon vagyok du, és este, akkor nyilván mehet kifulladásig is a dolog:D Amúgy ha nem "kapod meg a napi adagod" akkor hisztis leszel? :D (mert nálunk ez volt.. ezért is mondtam ki, hogy ennek legyen vége)

2017. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Jaj, nem minden nap :D Heti 1x találkozunk csak. Azért is kevés az egy menet.
2017. júl. 21. 18:26
 28/38 anonim ***** válasza:
Jaaa! Hát így mindjárt más a leányzó fekvése :D ha csak heti 1 napról van szó, és megvan a kölcsönös vonzalom, akkor azért mindenki rekedtre tudja magát kefélni, ha kell ha nem :DD
2017. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
És mégsem...
2017. júl. 21. 18:49
 30/38 anonim ***** válasza:
Ja, hát hegyi egy találkánál azért illene 3-4 menetet összehozni. Addigra összegyűlik annyi anyag, hogy futja rá. :) Én úgy vagyok beállítva, hogy az első két menet megy úgy negyed óra pihenéssel, a harmadik előtt már kell legalább egy óra, és általában reggelre jut a negyedik. De ez nem menne minden nap. Napi 2 szerintem még menne, de sajnos még nem volt olyan jó dolgom, hogy minden nap szeretkezhessek, és kipróbáljam. :)
2017. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!