Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek a nimfomániámmal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete Meggy kérdése:

Mit kezdjek a nimfomániámmal?

Figyelt kérdés

Amióta csak elvesztettem a szüzességemet (6 éve), folyamatosan szexelni akarok. Az akkori párommal 3 évig voltam együtt, de sosem elégített ki, nem is érdekelte különösebben. A következővel 4 évig voltam, de csak az első hetekben volt jó vele, akkor nagyon odatette magát, és én nagyon élveztem, de aztán eltunyult, és még 4 évet lehúztam mellette úgy, hogy a végén már egyáltalán nem kívántam, mert minek, ha úgyse akar nekem örömet szerezni.

Megjegyzem, soha nem csaltam meg őket, még csókkal sem. Én velük akartam kiteljesedni, csak nem jött össze. Egész nap a nyakukon csüngtem, de ők nem akarták annyiszor, amennyiszer én, és felhúzva maradtam. Évekig csak tűrtem, aztán leléptem, mert ezt hittem, találok majd egy igazi férfit, aki képes rá. Nyilván más gondok is voltak velük, csak ezt itt nem részletezném, mert nem ide tartozik.


Elkezdtem ismerkedni egy sráccal, akibe iszonyat mód belezúgtam, és azt hittem, ez a hatalmas tűz már elegendő lesz, de úgy dugott meg, mint egy prostit, aztán el is hagyott. Nagy nehezen esett csak le, hogy nőcsábász volt.

Az utána jövővel már óvatosabb voltam, nagyon vigyáztam, nehogy ő is átverjen, de ő még profibb volt, mint az előző, vagy az is lehet, hogy csak én vagyok még mindig ennyire naiv, nem tudom. Ő is lelépett utána.

Annyira kikészültem, hogy állandóan felhúzva hagynak, hogy úgy döntöttem, többé nem fogok lefeküdni senkivel, amíg nem tudom 100% biztosra, hogy nem hagynak el. Csak az a baj, hogy amíg ennyire ki vagyok éhezve, nem bírok majd nekik nemet mondani, ami megrémít.

Van egy barátom, aki bedobta, hogy mit szólnék egy barátság extrákkal kivitelezéshez. Eleinte nem akartam, mert érzelmek nélkül el sem tudtam képzelni, de végül belementem, hátha lenyugtat kicsit, és majd ha már nem vagyok ennyire naiv meg kiéhezett, nem fognak még egyszer kihasználni, és újra randizhatok.

Csak az a gond, hogy még vele sem elég jó. Pedig ő tényleg odateszi magát, sosem hagy felhúzva, de az a baj, hogy érzelem nélkül alig tudok elmenni, vagy egyáltalán nem tudok. Jó vele, kedves és önzetlen, de mégsem elég. Éjjel-nappal reszelnék, de annyit egy férfi sem bír, többel meg nem fogok, nincs az az isten. Már az is meredek tőlem, hogy egy baráttal csinálom, akibe nem vagyok szerelmes, de úgy éreztem, ha visszautasítom, meg fogok őrülni. Masztizni majdnem minden nap szoktam, de nyilván az sem elég.

Mit csináljak szerintetek? Miért vagyok ennyire éhes? És hogyan oldjam meg, hogy lenyugodjak végre? Félek, ha megtalálom az igazit, az sem fog tudni annyit teljesíteni, amennyi nekem kell, és elhagy, mert nem érzi férfinak magát.

Már bőgni lenne kedvem, annyira nehéz ez a helyzet. Folyamatosan írogatnak nekem, randikra hívnak, és bármelyikkel lefekhetnék, mert úgyis tudom, hogy csak ennyit akarnak, de nekem nem erre van szükségem. Nem akarom ilyen emberekkel bemocskolni magam, már ez az 5 is nagy szám, nem akartam soha ennyi pasival lefeküdni. Tudom, hogy az élet nem lányregény, és nem találjuk meg egyből az igazit, de hogy én még mindig nem találtam meg, ez kiborít.



2017. júl. 21. 16:49
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
ma 17:13 Bele halnal privatot fogadni igaz kerdezo? :D
2017. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
39%
Tehát éjjel nappal össze vissza dugnál, de ha jön a lehetőség, akkor "fúj szemét férfiak csak a szexre mennek"... Egy újabb neurotikus nőt ismerhettünk meg személyedben
2017. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Nem értitek. Én nem bárkivel akarok dugni, hanem párkapcsolatot akarok. Dugásra bőven vannak ismerőseim, de az nekem nem kell, nem vagyok ribänc. Azt szeretném, hogy valaki szeressen, és együtt legyünk, és vele. Senki mással. Mi a gond ezzel, de komolyan?
2017. júl. 21. 17:23
 14/38 A kérdező kommentje:
Azért nem írok vissza, mert nem akarok úgy indítani egy ismerkedést, hogy máris tudjátok a legféltettebb titkomat. Helyzeti előny, és máris veszélyben vagyok. Így is minden pasi azt hiszi, ribänc vagyok, pedig nem vagyok. Hát még ha ezt megtudják...
2017. júl. 21. 17:30
 15/38 Baszabi ***** válasza:
100%
Szerintem neked egy temperamentumos Pasi kell aki ha kell a szálloda parkolóban is megdug vagy bárhol ha rajtatok van a vágy. én is igy voltam vele de csak eleinte 2 évig dugtunk mint a kis nyuszik volt ugy hogy napi 4-8 alkalommal is . minél extrémebb helyen csináltuk annál jobban jobban élveztük ha tudod hogy bármikor megláthat valaki az sokat hozzá tesz . 25 F
2017. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Baszabi ***** válasza:
nem tart sokáig a függőség csak jó sokszor meg kell hogy kielégült legyél.
2017. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Igen, olyan kéne, de olyat még nem találtam eddig. Vagyis négyeske elvileg olyan volt, csak nem tetszett neki, hogy szerelmes lettem belé, mert ő még élni akart. Vagy kamuzott, hogy ennyire nagy étvágyú, hogy bedőljek neki. Nem tudom, ez már sosem fog kiderülni.
2017. júl. 21. 17:35
 18/38 anonim ***** válasza:
30%
Szeretetqrva vagy, ahogy Csernus mondaná. Bőgsz, se azért aláfekszel a haverodnak. Előre sajlom azt a férfit, aki nagy naivan ismerkedne majd veled, aztán hazamész a randiról és reszel a haverod. 21. század, én így szeretlek...
2017. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
44%

Kevés férfi van szerintem, aki egész nap reszelni tudna. Amíg friss a kapcsolat, addig sokkal nagyobb a vágy, de évek után már senki nem kívánja úgy a párját, mint az elején, ennek biológiai okai vannak. Na meg az embernek sajnos sok egyéb dolga is van a szexen kívül, napi több menet gyakran még emiatt is nehezen megoldható.

Na meg is benne lehet a pakliban, hogy akinek természetesen olyan magas tesztoszteronszintje van, hogy folyton reszelni tudna, az együtt járhat agresszivitással is.

2017. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
18-as, nyilván nem olvastad azt, hogy megállapodtunk a barátommal, hogy ha valakivel úgy alakul, akkor abbahagyjuk. De most azért, mert egyszer valakivel elmegyek randizni, aki utána látni se akar többé, miért szüntessem meg a partneremmel a kapcsolatot? Majd ha valaki többszöri randi után is ugyanúgy foglalkozik velem, akkor nyitok felé, és abbahagyom a barátommal. Vicc, amikor ilyenért követ dobnak az emberre. A pasik is ezt csinálják velünk. De kösz a kedves szavakat. Ezért tart ott a világ, ahol tart, mert semmire sem becsülitek az olyan nőket, akik testestül-lelkestül odaadnák magukat.
2017. júl. 21. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!