Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együttlét utáni herpesz? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlét utáni herpesz? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem tudom már hogy kihez fordulhatnék ezzel, el vagyok keseredve nagyon. Kb. 2 hónapja hogy együtt vagyunk a párommal szexuális téren is és azóta minden egyes együttlétünk után kijön a számon a herpesz. Na persze ilyenkor nem úgy kell elképzelni mint a reklámokban, azt a kis aprócska pöttyöt...Nem! Az egész szám területét beteríti és csak nagyon lassan, gyógyszeres kezelés(Herpesin) tablettával gyógyul. Ez már olyannyira megkeseríti az életemet hogy fontólóra vettem a szakítást..Aki tudja hogy milyen ,,herpeszesnek" lenni, az gondolhatja mennyire frusztráló lehet ez, hogy már alig telnek el úgy napok hogy ne lenne ocsmány a szám. Mit lehetne tenni? Kérlek segítsetek!

2017. júl. 19. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra még nem gondoltál, hogy kézen fogod a párodat és együtt mentek el orvoshoz? Tudod az, hogy te kezelve vagy, az lehet, hogy nem elég.

Illetve az sem megoldás, hogy kezelve vagy, de pl. az immunrendszered le van gyengülve és nem is teszel semmit azért, hogy erősítsd.

2017. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

A herpes zooster nem kezelheto.

Inkabb lehet lelki oka van. Stressztol jobban kijon. Gondolom mivel mar egyszer egyszer pont rosszkor jott ki, ezzel kotod ossze h a parkapcsolat miatt van. Igy ez ilyen ongerjesztes mar

2017. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat mondjuk kezdetnek a parod elfaradhat egy teljes koru kivizsgalasra, ne pedig te kenegesd meg szedjel minden szirszart miutan ismet atadja neked a betegseget.
2017. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Küldöm az energiát!......



Menj bőrgyógyász szakrendelésre bszki! Ha ott nem tudnak kikúrálni, akkor hidd el h az itt hozzászólók sem fognak tudni!

35F

2017. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel a virus már benned van, ami olyan, mint a bacik, h mindig ott vannak, innentöl kezdve ez bármikor kijöhet. Egy dolgot tehetsz, az immunrendszereteket erösited.

Az echinace tea pl nagyon jó erre, ill.rengeteg C-vitamin. A virusra sajnos más nem jó.

De valószín, ahogy elöttem is irta vki, pszichésen is ráfeszülsz. Ez sem tesz neki jot.

2017. aug. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!