Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Milyen az álom-együttl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Milyen az álom-együttlétetek?

Figyelt kérdés
A szituacio: 3 hete nem lattad a pasid, es atmesz hozza. Mit varsz tole? Mit csinaljon veled, ha kivanhatnal? Barmi! Reszletesen ha lehet

2017. jún. 30. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már túl estem rajta :P
2017. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez a szitu általában megvan , mert ritkán talizunk.. Szóval nem lenne rossz, ha főzne valami finomat otthon, majd innánk egy kis bort. Utána levetkőztetjük egymást és együtt zuhanyozunk, és lassan elkezdünk csókolózni.. Kilépünk a zuhany alól és megtöröljük egymást.. Utána az ágyra fekszünk és csak csókolózunk lassan , simogatjuk egymást. Hosszan pettingelünk és a szex is hosszú lenne. Jó lenne ha a petting és a szex együtt 3 óra lenne :) 20/L
2017. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
elöször is ahol talizunk ott helyben egy gyors menet.. aztán ha lenyugodtunk jöhet a romantika :D
2017. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 icu75 ***** válasza:

Igaz én nő vagyok már, de 3hét az nagyon hosszú, úgyhogy már az ajtóban a köszönésből ruhatépős csókolózás lenne, egy vad, gyors menetel.

A második már lehetne "ínyencebb"

2017. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!