Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan nemi betegség ami...

Van olyan nemi betegség ami együttlét után már 2 óraval hőemelkesést és fejfájást okoz?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy vadidegen lánnyal, csókolóztunk, orálisan kényeztetett engem, én őt nem, de ujjaztam és szex is volt gumival. Az eggyüttlét után már 2órával fáradtságérzet tört rám, és kicsit megfájdult a fejem amit algopirin elmulasztott, lázam 5 órával utánna megmértem és 37,5 fok. Hepatitis ellen fél éve kaptam oltást, az nem lehet ugye? Vagy ez csak véletlen, mert a környéken most járvány van és most jött ki? Köszönöm az értelmesen válaszolóknak!

2015. febr. 18. 20:36
 1/6 A kérdező kommentje:

Senkinek semmi ötlete?

Így két nappal utánna még estére mindig hőemelkedésm lesz, 37,4,

Reggelre 36,8.

Nem tapasztalok semmit a bőrömön, nem is vagyok megfázva, legalább is nem fáj a torkom és nem folyik az orrom.

2015. febr. 20. 08:11
 2/6 anonim ***** válasza:

hepatitis lappangási ideje inkább hónapokban mérhető..

nem inkább influenza ez???most mindenkinek az van..és lehet nem is tőle kaptad el.

2015. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, lehet infulenza, de remélem nem, nem szeretnék betegeskedni, mondjuk inkább az legyen mint valami nemi betegségem.

Remélem átmegy rajtam gyorsan, egyelőre semmi tünet csak fáradtság és estére kis hőemelkedés.

2015. febr. 21. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan betegség, ami 2 órával az együttlét után hőemelkedést okozna az együttlét miatt. Az lehet, hogy elkaptál valamit korábban. De remélem már jobban vagy.
2015. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos nem sokat javult a helyzet, napközben estére felmegy még mindig 37,5-37,7 ig a hőmérsékletem és nagyon fáradt leszek, de beveszek mindig algopyrint és visszamegy 37,1-37,2 -re.

Torkom továbbra se fáj és az orrom is tiszta.

2015. febr. 25. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj el háziorvoshoz, mert lehet fertőzés, de sok más is. minimum vérkép kellene.
2015. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!