Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Takaritokent lehet eselyem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takaritokent lehet eselyem az epitesvezetonel? Egy epitkezesen takaritok es belezugtam az egyik epitesvezetobe vajon mit szolna ha berangatnam az egyik lakasba es sexet akarnek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
persze,ha bejössz neki mindeggy mi vagy.én dugnálak tuti.
2017. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 RRR ***** válasza:
Lehet,de ne ennyire nyersen tedd,mert így irtó k---ás...és nem leszel nyerő
2017. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hat akkor hogy csinaljam? Amugy nem foglalkozik velunk takaritokkal nem szol hozzank nekunk mas fonokunk van neki mondja hol takatitsunk.eddig azt csinalom hogy direkt hajolgatok ha arra jar meg mosolygok meg ilyenek, de nem kedves velem mindnkivel mogorva nagyjabol, mindig ideges. Pedig szivesen lenyugtatnam. Mondjuk csaljam b valami uruggyel az egyik lakasba es kezdjem el fogdosni?
2017. júl. 18. 22:12
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálhatod, de az is lehet h komoly valakie van.
2017. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az a baj m3g hogy ez egy nagy epitkezes es van hogy alig latom . Hogy lehetne elcsabitani milyen uruggyel? Mar csak ugy lesz.,i is jo lenne.. hat nem tudom mit tanacsoltok?mar unom a melot az egesz corvin setanyt elhuznek innen csak azert maradok hogy lathassam. Eddig annyi hogy titokban lefotoztam a telommal mindig passzos polokban jar
2017. júl. 18. 22:15
 6/19 A kérdező kommentje:
Az nem baj ha van valakije csak sexre gondoltam mert annyira alompasi hatalmas barna szemek ugy felizgulok a passzos felsoi ahogytapadnak.
2017. júl. 18. 22:16
 7/19 A kérdező kommentje:
Ne irjatok tobb privit inkabb ide tanacsokat es csak ezzel a pasival akarok d...ugni a burkolo meg a tobbi az probalkoznak de nem erdekelnek
2017. júl. 18. 22:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Téged más pasik sem szoktak megnézni, vagy csak ő nem?
2017. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

valami szexi cuccot vegyél fel, csinosítsd magad. Ha jól nézel ki akkor talán van némi esélyed.

De ha alapból rusnya vagy (kövér, hiányos sárgás, szürkés fogazatú) akkor nem nagyon van esélyed

2017. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogod megkapni, mert alacsony a státuszod neki!
2017. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!