Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Takaritokent lehet eselyem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takaritokent lehet eselyem az epitesvezetonel? Egy epitkezesen takaritok es belezugtam az egyik epitesvezetobe vajon mit szolna ha berangatnam az egyik lakasba es sexet akarnek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 22:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De masok probalkoznak burkolok festok konyhasok stb.nem vagyok kover eleg jol nezek ki sztem csak hat ugye takaritashoz nem lehet csinibe menni . Park residence ben dolgozom es nagy por van meg kosz.
2017. júl. 18. 22:40
 12/19 A kérdező kommentje:
Egy baj van meg hogy roma vagyok es a pasi meg nem az meg battai is azok meg utaljak a ciganyokat mint koztudott . De tenyleg jol nezek ki
2017. júl. 18. 22:47
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát figyelj ha ez megnyugtat én megdugnálak
2017. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is megszopatnálak és megdugnálak, aztán mehetnél vissza takarítani.
2017. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
O de engem csak a robi erdekel mas nem
2017. júl. 18. 23:16
 16/19 anonim ***** válasza:

hát ez szerintem bukta.

Kevés vagy neki még felpróbálni sem fog.

2017. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Felső vezető vagyok, az alacsony státusz sosem zavart... az viszont igen, ha a munkálya alapján ítéli meg valaki magát és a másikat... te pedig pontosan ezt teszed... én lekoptatnálak... ha berángatod valahová jóeséllyel még fel is jelent.

Esetleg próbálkozz beszédbe elegyedni vele...

2017. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Munkája :)
2017. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki mégis? Nincs tárgyalnivalónk és folyton valakivel van valakihez megy nem egyedül van meg ha a takaritasrol kerdeznek mondana hogy nem ra tartozik
2017. júl. 19. 08:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!