Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá öcsém barátjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá öcsém barátját a szexre?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy érezne valamit irántam, de mostanában simogatja a lábam és közben a puncimhoz ér. Ma is medencéztünk és néha a puncimat simogatta én meg úgy tettem ,mintha nem érezném...nagyon jó volt, de még szűz a fiú és nem mer belenyúlni a bugyimba. Nem merek én se hozzá nyúlni vagy ilyesmi.Nem merek rákérdezni akar e szexelni pedig nagyon kívánom. Mit csináljak, hogy felbátorodjon és esetleg beinduljon rám úgy, hogy megkérdezze a szex vagy a petting témát?

2017. júl. 17. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Hány évesek vagytok? Mázlista a csávó csak nem tud róla.
2017. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs otthon senki csak ti ketten, meg senki nem lát be a kertbe, told le neki a bikini alsód, akkor csak veszi már a lapot.
2017. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kezdemenyez nyugodtan, bar azt h a sunadat simogatta veheto annak, neked mar csak folytatni kene. amugy meg kommunikacio, hat erted.
2017. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én válaszképp elkaptam volna a farkát. Utána be a szobába és kész. Nem kell ahhoz szerelem, hogy megdugjon. Azért remélem nem kisgyerekek vagytok még...
2017. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Merre laksz? Szívesen mennék én is medencézni ebben a nagy melegben:D
2017. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Súgd a fülébe, hogy legközelebb a bugyidba is benyúlhatna... :3
2017. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha ott matat, húzd félre a bugyid. Viszont előbb-utóbb neked is meg kell fogni a brét, anélkül nem megy.

Nem tudom, hány év a korkülönbség köztetek, de biztos jó ötlet?

2017. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát azzal, hogy o a puncidat simogatja, egyértelmu az o jelzése, hogy mit akar toled. Teljesen értheto, hogy nem mer belenyulni vagy tovább lépni várja a te reakciodat. Ha szuz, ha nem, lehet nem akar "nagyon" tolakodo lenni. Simán a kovetkezo alkalomkor add a tudtára, hogy tetszik amit csinál. Sugd a fulébe, h nyuljon be a bugyiba, vagy huzd félre te a bugyit, és sugd a sulébe, hogy "így jobban esne". Esetleg, hogy nem e szeretné inkább a szobában csinálni. De ha ilyenek után-kozben megcsokolod, az is egy jel. Csak rajtad áll, hogy mennyire gyorsan és bátran léped meg a kovetkezo lépést. Annyi féle képp lehet ezt csinálni, csak egyszeruen természetesen, ahogy kijon beloled, ne filozz rajta, hogy mi lenne a legjobb. De annyi biztos, hogy most neked kell lépni. Már ha tudod is, hogy szuz, akkor kicsit neked kell határozottabnak lenned.

BTW tényleg hány évesek vagytok? Remélem nem 14 és 15...Mert abban a korban még nem kell sexelni.

2017. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

1. Csak simán mássz rá! (Nem biztos hogy akkora szám lesz vele a szex ha szűz.)


2. Mássz rám! (Engem nem kell győzködni, sem balettozva a tudtomra adni hogy kívánsz, mindenben benne vagyok! :D )

2017. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Összejött végül?
2017. okt. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!